Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mcjakobb

Pendrive - urządzenie nie jest gotowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam pendrive ok 3 miesięcy używałem go bardzo często i działał bez zarzutów do dziś.

Zgrywając pliki z pendrive na komputer postęp stał w miejscu więc anulowałem, anulowało się też bardzo długo więc wyjąłem pena z komputera.

Wkładając go jeszcze raz do komputera w moim komputerze nie widać go. Wszedłem w zarządzanie dyskami i jest bez przypisanej scieżki.

Sformatowałem go oraz ustawiłem literkę i dalej go nie było widać. Pomyślałem sobie, że sformatuje do innego systemu plików fat na ntfs żeby może coś się zmieniło nic nie pomogło i teraz wyświetla się komunikat "urządzenie nie jest gotowe".

Dużo googlowałem ten problem lecz nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na dany problem.

Nawet próbowałem przez cmd komendą diskpart i dalej nie działa.

Więc pytanie da się to jakoś naprawić?

 

2c4614887ea77.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj użyć programu HDD Low Level Format Tool, kilka pendrive udało mi się postawić na nogi, ale może się okazać że i ten soft zawiesi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zamontować go na wirtualnej maszynie/LiveCD pod jakimś Linuxem, ostatnio przewinęło mi się przez ręce kilkanaście pendrive'ów z niewiadomego pochodzenia dodatkową partycją niewidoczną w Windowsie.

 

Ewentualnie, spróbuj w diskparcie komendy assign.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

assign powoduje ze sie pokazuje na sekunde i znowu znika

nic nie dziala

jakas inna rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci czasu i środków na taką padlinę? Nawet jeśli zadziała np. po wgraniu nowego softu to zaufasz takiemu nośnikowi? A jego wartość strzelam, że nie przekracza 50zł.

Możesz sprawdzić ID w chip genius i szukać softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...