Skocz do zawartości
maciek300626

Zlewający się kolor zielony i żółty

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, odkąd zakupiłem jakieś 2 tyg. temu nowy TV (samsung UE43NU7472) zauważyłem dziwną przypadłość podczas grania w FIFA 19 na ps4 (slim). Mianowicie kolor zielony(murawa) i zółty(przeważnie stroje zawodników w grze) dosyć widocznie się ze sobą zlewają. Myślałem że to może wina kabla HDMI 1.4 jednak zmiana na 2.0 nic nie dała, kalibracja obrazu pomaga jednakże tylko wtedy gdy ustawię dominujący kolor czerwony w balansie bieli (w ustawieniach telewizora) a wtedy obraz wygląda co najmniej dziwnie! Inne kolory zdają się jakby okej, tylko zielony i żółty dziwnie się zlewa. Ktoś ma jakiś pomysł jak zredukować zlewający sie kolor zielony i żółty? Dziękuje za odpowiedzi.

 

Dla porówniania. Pierwsze zdjęcie przedstawia realny wygląd tego stroju i koloru żółtego na nim (zdj z grafiki przedmeczowej), drugie zdjecie juz z gry, wedlug mnie jest roznice chociaz zdjecie i tak nie oddaje tego tak dobrze jak to wyglada na żywo.

 

Zdjęcia zamieszczone są na innym forum, link: https://www.psxextreme.info/topic/53769-pomoc/page/16/?tab=comments#comment-4414923 przepraszam że nie wstawiłem tutaj ale rozmiar był za duży. Jakieś sugestie co zrobić z tym fantem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest po stronie gry a nie tv :E

Zwróć uwagę na kibiców w tle, również mają ten sam kolor koszulek klubowych, ale schody obok są już żółte.

 

 

A co zrobić? Wstać z fotela i zacząć żyć...

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest po stronie gry a nie tv :E

Zwróć uwagę na kibiców w tle, również mają ten sam kolor koszulek klubowych, ale schody obok są już żółte.

 

 

A co zrobić? Wstać z fotela i zacząć żyć...

Faktycznie :D No dzięki, już chciałem wyrzucać TV przez okno

 

Przecież to jest po stronie gry a nie tv :E

Zwróć uwagę na kibiców w tle, również mają ten sam kolor koszulek klubowych, ale schody obok są już żółte.

 

 

A co zrobić? Wstać z fotela i zacząć żyć...

Faktycznie :D No dzięki, już chciałem wyrzucać TV przez okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...