Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaskrawy1170999

Iphone 6s Jaka nowa bateria?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będę musiał wymienić baterie w swoim 6s. Niestety jakoś nie ma tego zbyt wiele na necie a dużo szukałem, nikt nie napisał jednoznacznie czy mam kupić niby oryginalną baterię na allegro czy może zamiennik od greencella i mam zamiar sam to zrobić a nie jakiś random serwis w mojej okolicy a nie będę płacił 300 zł za wymianę baterii u apple. słyszałem że zamiennik od greencell jest bardzo dobry czy ktoś byłby chętny mi doradzić w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie temat jest ciężki nie ma w Polsce baterii oryginalnych do iPhone wszędzie są zmieniki i do tego gorszej jakości (złe) . Oglądnij te filmik i zobaczysz wszystko :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do wyboru mam zamiennik od grencella, niby oryginalna z allegro lub inne dziadostwa. Wciąż ciekawi mnie ten zamiennik od greencella dużo słyszałem dobrego o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne baterie apple mogą być tylko z demontażu, bo apple nie dostarcza swoich części zamiennych (poza autoryzowanymi serwisami po bardzo wygórowanych cenach). Więc wszędzie masz zamienniki, używki z demontażu, albo podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...