Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MK2137

Brak obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,złożyłem sobie nowy komputer.Był wieczór,więc tylko zobaczyłem czy działa(działało).Następnego dnia w BIOSie zmieniłem taktowanie RAMu oraz boot#1 na pendrive(chciałem zainstalować system).Zapisałem wszystko i od tamtego czasu nie pokazuje żadnego obrazu na monitorze(sprawdzałem na innym,też nie działa). Diody na płycie głównej pokazujące, że coś jest nie tak się nie świecą więc nie wiem co jest nie tak...

PC:

be quiet! Pure Power 10 500W (BN277)

MSI B450 Gaming Plus

AMD Ryzen 5 1600X

Pamięć Patriot Viper 4 8 GB 3000MHz CL16

MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB

GoodRam Iridium Pro 240GB

Genesis IRID 300

POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg 1 kość ram , przełóż etc .. , sprawdź poprawność montażu ( ram , VGA ) , czy dobrze chłodzenie dociska do CPU ... kolejno wypadałoby podmienić zasilacz , grafikę ..

 

Ten CPU nie ma integry !

 

Jak nic Ci nie świeci , ani nie reaguje = może wadliwy zasilacz ....

 

Profilaktycznie - sprawdź przycisk na obudowie power ( zmień go na chwilę z resetem ) lub zewrzej styki w płycie (po wypięciu kabelka power .. na momencik ) czymś przewodzącym - odpowiedzialne za uruchamianie - np. wkrętakiem - ew. jeżeli masz miernik zmierz czy styk POWER reaguje .

 

Zasilacz możesz sprawdzić pobieżnie -zwierając zielony kabelek z masą ( jakimkolwiek czarnym ) z wtyku ATX 24 pin .. czy "żyje" ( możesz to zrobić oczywiście bez demontażu , ale poodpinaj od niego złącza ( zostaw ew. jakieś minimalne obciążenie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...