Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukas455

Moto g6 plus vs. Redmi Note 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stoję przed wyborem nowego smartfona. Co byście wybrali, a może macie inne typy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy na czym Ci zależy i do czego głównie używasz telefonu.

Bateria i wydajność - zdecydowanie Redmi.

Multimedia, płatności zbliżeniowe (i wszystkie funkcje związane z NFC) - Moto.

Aparaty mocno porównywalne, nakładki za to mocno różniące się. MIUI totalnie zmienia wygląd androida, więc kwestia gustu. Moto z kolei to praktycznie czysty android z bardzo użytecznymi i przemyślanymi dodatkami.

Sam sobie musisz odpowiedzieć do czego Ci głównie telefon służy i jakie powinien mieć mocne strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej kwoty?

W euroagd masz stacjonarnie nokie 8 z okularami i etui za 999zl. Jeśli mają jakiś egz z magazynu a nie z wystawi to warto sir wybrać nawet busem ;)

Za 1050zl jest już zenfone 5. Kompletny fon w tej cenie.

A tak to do tysiaka jest kilka telefonów "że specjalizacja" czyli coś mają bdb a reszta powiedzmy przeciętna. Jak np aparat, bateria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona ma wprawdzie note 5 a ja mam Moto x style ale jak ktoś się przyzwyczai do gołego androida z kilkoma super przydatnymi dodatkami to do chińczyka trudno mu wrócić. Ja bym wybrał Moto ale nie G6 plus tylko g7 power (osobiście poluje na g7 plus)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powiedz, co z aparatem, dźwiękiem, wydajnością itp. Jakieś pritytety. Bo jeśli ma być do dzwonienia i fejsika tylko to bierz to, co Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona ma wprawdzie note 5 a ja mam Moto x style ale jak ktoś się przyzwyczai do gołego androida z kilkoma super przydatnymi dodatkami to do chińczyka trudno mu wrócić. Ja bym wybrał Moto ale nie G6 plus tylko g7 power (osobiście poluje na g7 plus)

 

 

moto jest tak samo chinskie jak xiaomi :E

 

poraz kolejny ktos szuka telefonu nie podajac swoich wymagan, ktos wymienia + i - a zakladajacy temat nie odpowiada na pytanie na czym mu zalezy i wymienia kolejny telefon

 

podaj jakie masz wymagania co do telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Racja, bardzo dobra opcja z mniejszych telefonów. Aparat ma bardzo dobry, tylko ponad budżet.

Co do autora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły ten Mi 9 SE ale nie napisałbym że to rewolucja za tą cenę . Ma też swoje minusy. Z kompaktowych telefonów polecę P20 , ma lepszą baterię i aparat , bardzo szybki czytnik linii papilarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy p20 ma lepszy aparat, w nocy tak, ale ogólnie to myślę, że raczej SE. Plus jeszcze dobry za dnia szeroki kąt. I zdecydowany plus w postaci ekranu AMOLED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest już porównanie se z p20 jeśli chodzi o zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 jest trochę mniej atrakcyjny cenowo do tego xiaomi . Ale Nova 3 za 1400zł to już ciekawy konkurent , bateria większa o 750 mAh , równie dobre aparaty , wydajność podobna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- solidny

- aparat

- kompaktowy

- w cenie do 1300

A40 zapowiada się bardzo dobrze, może uda mi się go na testy załatwić ale w końcu Samsung wypuścił bardzo fajnego średniaka w akceptowalnej cenie 1150zl. Ekran 5,9 cala i 144m wysokości. Cena szybko spadnie do 1000zl i będzie hit. Zresztą już go można kupić za 249euro. Wszystko zależy czego oczekujesz od smartfona. Jak właśnie chcesz kompaktowego średniaka to a40 będzie idealny. Jest jeszcze nokia 8 z goglami vr w euro.com.pl za 999zl. Świetny aparat, snap 835 ekran 5,3 cala tylko obudowa w starym stylu. W tej cenie smartfon nie do pobicia. https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/nokia-8-niebieski-matowy-vr-zeiss-etui-soft-touch-cover-czarny.bhtml?from=ceneo&utm_source=2381265&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=%28TradeDoubler%29&utm_content=%2Fclick%3Fp%28118512%29a%282381265%29g%2818030892%29epi%280f004n9n881f%29url%28https%3A%2F%2Fwww.euro.com.pl%2Ftelefony-komorkowe%2Fnokia-8-niebieski-matowy-vr-zeiss-etui-soft-touch-cover-czarny.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A40 zapowiada się bardzo dobrze, może uda mi się go na testy załatwić ale w końcu Samsung wypuścił bardzo fajnego średniaka w akceptowalnej cenie 1150zl. Ekran 5,9 cala i 144m wysokości. Cena szybko spadnie do 1000zl i będzie hit. Zresztą już go można kupić za 249euro. Wszystko zależy czego oczekujesz od smartfona. Jak właśnie chcesz kompaktowego średniaka to a40 będzie idealny. Jest jeszcze nokia 8 z goglami vr w euro.com.pl za 999zl. Świetny aparat, snap 835 ekran 5,3 cala tylko obudowa w starym stylu. W tej cenie smartfon nie do pobicia. https://m.euro.com.p...er-czarny.bhtml

 

Nokia 8 jest dośc szeroka jak na taki mały ekran , zdecydowanie bardziej poręczny bedzie ten samsung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odlicz sibie kwotę jaką uzyskasz że sprzedaży VR i wtedy szerokość nie ma znaczenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odlicz sibie kwotę jaką uzyskasz że sprzedaży VR i wtedy szerokość nie ma znaczenia. ;)

 

w sumie tak, pod wzgledem ceny świetna opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Samsung a40 na razie rozczarowywuje, bardzo słabe czasy pracy na baterii, aparaty też poniżej oczekiwań, reszta bez szału, zdeycodwnie lepiej w tej cenie zenfona 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego spodziewałes się po nie topowym samsyngu? Że zachwyci? :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy p20 ma lepszy aparat, w nocy tak, ale ogólnie to myślę, że raczej SE. Plus jeszcze dobry za dnia szeroki kąt. I zdecydowany plus w postaci ekranu AMOLED.

 

Akurat pod względem aparatu to mi 9 se, miażdży. Już redmi note 7 ma świetne zdjęcia. A ten mi9SE ma lepszą wersje matrycy 48MP.

W tej chwili pod względem zdjęć to nie ma konkurencji w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat pod względem aparatu to mi 9 se, miażdży. Już redmi note 7 ma świetne zdjęcia. A ten mi9SE ma lepszą wersje matrycy 48MP.

W tej chwili pod względem zdjęć to nie ma konkurencji w tej cenie.

 

redmi note 7 ma przeciętne zdjęcia , pro ma świetne . Redmi note 7 robi zdjęcia na poziomie Note 5 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat pod względem aparatu to mi 9 se, miażdży. Już redmi note 7 ma świetne zdjęcia. A ten mi9SE ma lepszą wersje matrycy 48MP.

W tej chwili pod względem zdjęć to nie ma konkurencji w tej cenie.

 

Tak tak, xiaomi najlepsze :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redmi note 7 ma przeciętne zdjęcia , pro ma świetne . Redmi note 7 robi zdjęcia na poziomie Note 5 .

Jak pobawisz się z gcam na note 7 to o fotki też nie ma co się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...