Skocz do zawartości
jasin7

Drukarka A3 3w1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poproszę wskazanie godnych uwagi drukarek A3 w budżecie 600-1000zł.

Preferowane właściwości:

1. Niezawodność - drukarka będzie pracowała niezbyt instensywnie na budowie mam nadzieje parę lat

2. Wydruk w formacie A3

3. Skaner-kopiarka

4. Niskie koszty tuszy

Dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epson WF-7710,

- na pewno poniżej 1000zł,

- tusze zamienniki najtańsze 20zł lepsze do 40zł

- na minus, jest jedna tacka pobierająca więc A4 albo A3, nie da rady jednocześnie mieć dwóch formatów,

- na minus co jakiś czas trzeba wymienić pojemnik konserwacyjny (Nowy 100zł lub czip reseter na ali za 70zł a potem tylko wymiana gąbki)m na swojej mam już ok 4k przebiegu kartek i jeszcze nie wymieniałem ale się kończy.

- możliwość skanu do dysku sieciowego

- druk przez Wifi

 

To mogę doradzić z własnego użytkowania tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej kwoty faktycznie sprawdziłbym tego Espona jeżeli format A3 jest konieczny:

https://www.sferis.pl/urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-wf-7710dwf-c11cg36413-p529667

Plusy to eksploatacja dodatkowo w ofercie są też tusze XL, czy XLL z wydajnością wg. danych producenta do 2000 stron, to sporo jak na atrament.

Dodatkowo ma dupleks, wi-fi i dobre wsparcie dla drukowania bezprzewodowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Waszą opinię!

Panowie a jakiego średniego kosztu drukowania A4 mogę się spodziewań przy oryginałach. Czy polecicie jakieś przyzwoite zamienniki do tej drukarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały to masz komplet za ok 500zł, zestaw powiększony. Niestety wydajności nie podam, od początku jadę na zamiennikach. osobiście kupowałem ten zestaw http://allegro.pl/4x-tusz-do-epson-workforce-wf-7710dwf-xl-chip-i7146812649.html?snapshot=MjAxOC0wMy0wNFQxNDoyNTo0Ny43ODdaO2J1eWVyOzJhODMwN2ZjZmFhOTVhMjJmYWVmMTljMjJkNzY3NTk1OTdlNTBiN2MzZjgxNWI3MTkxOGM5ZGUzNjM5YzE0NDk%3D Potem miałem jeszcze tańsze, ale tusz się rozlał (raczej moja wina, jeden kartridż nie chciało wykryć więc zamieniłem chipy i niby działało jakiś czas, ale...) a potem uzupełniłem zapasy z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/tusze-do-epson-t2711-14-xl-wf-7610dwf-7620dtwf-27-7294988514?snapshot=MjAxOC0xMS0xMlQxMToyMTowMi4zMzVaO2J1eWVyOzE1OWRkYmYzMzMzNzc5ODdlODdjOThjYjhjZWJjN2VjMDk1YTVjM2I2NzE3NmQ1NTA0NTNmNjU0ZDg3MjU5ODA%3D i mam do tej pory, narazie jest ok, choć mam wrażenie, że częściej raz po raz coś tam sobie potrawi mim zacznie drukować, chyba jakiś tryb konserwacyjny itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...