Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tonino96

Geforce GTX950 2GB + Acer Aspire Es15 ES1-533-C5W1 + Laptop Toshiba C50

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

 

Mam na sprzedaż Kartę Graficzną Gigabyte GTX 950 2GB OC.

 

Karta jest w 100% sprawna. Służyła do grania w CS Go i tego typu gierki. Sprzedaję gdyż zakupiłem GTX 1060 i ta w tym momencie jest mi już nie potrzebna. Karta graficzna została zakupiona w sklepie X-kom 20.05.2016, na co mam paragon z datą zakupu, więc na grafikę jest jeszcze miesiąc gwarancji. Karta pracowała w dobrze wentylowanej obudowie. Nie było z kartą żadnych problemów.

 

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu.

 

Allegro

 

Dzień Dobry.

 

Posiadam na sprzedanie Laptop Acer Aspire Es15, ES1-533-C5W1

 

Laptop bardzo fajnie radzi sobie z pracą z dokumentami biurowymi z przeglądaniem internetu, poczta. Można pograć nawet w starsze gierki. Laptop jest w bardzo dobrym stanie co pokazują zdjęcia. Obudowa nie jest połamana nic nie odpada. Laptop posiada na nowo zainstalowany system Windows 10. Do laptopa posiadam oryginalny zasilacz. Bateria wystarcza na ponad 6 godziny pracy. Laptop ma dwa lata. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, pocztą również za pobraniem.

 

Specyfikacja:

 

-Intel Celeron N3350 2x1.1-2.4GHz

-4GB Ram

-128GB SSD

-15'6 1366x768 (matowa)

-Windows 10

-HDMI,USB 3.0, 2x USB2.0

 

Zapraszam do kontaktu w celu informacji.

 

Pozdrawiam.

 

Zapraszam na moje inne ogłoszenia.

 

 

Allegro

 

Dzień Dobry.

 

Posiadam na sprzedanie Laptop Toshiba Satellite C50-B-14D.

 

Laptop bardzo fajnie radzi sobie z pracą z dokumentami biurowymi z przeglądaniem internetu, poczta. Można pograć nawet w starsze gierki. Laptop jest w bardzo dobrym stanie co pokazują zdjęcia. Obudowa nie jest połamana nic nie odpada. Laptop posiada na nowo zainstalowany system Windows 10. Do laptopa posiadam oryginalny zasilacz. Bateria wystarcza na ponad 3 godziny pracy. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, pocztą również za pobraniem.

 

Specyfikacja:

 

-Intel Celeron N2830 2x2.16GHz

-4GB Ram

-500GB HDD

-15,6 1366x768

-Windows 10

-VGA,HDMI,USB 3.0, 2x USB2.0

 

Zapraszam do kontaktu w celu informacji.

 

Pozdrawiam.

 

Zapraszam na moje inne ogłoszenia.

Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...