Forum PCLab.pl: Geforce GTX950 2GB + Acer Aspire Es15 ES1-533-C5W1 + Laptop Toshiba C50 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Geforce GTX950 2GB + Acer Aspire Es15 ES1-533-C5W1 + Laptop Toshiba C50 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Tonino96 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Kwiecień 2019 - 22:16

Dzień Dobry.

Mam na sprzedaż Kartę Graficzną Gigabyte GTX 950 2GB OC.

Karta jest w 100% sprawna. Służyła do grania w CS Go i tego typu gierki. Sprzedaję gdyż zakupiłem GTX 1060 i ta w tym momencie jest mi już nie potrzebna. Karta graficzna została zakupiona w sklepie X-kom 20.05.2016, na co mam paragon z datą zakupu, więc na grafikę jest jeszcze miesiąc gwarancji. Karta pracowała w dobrze wentylowanej obudowie. Nie było z kartą żadnych problemów.

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu.

Allegro

Dzień Dobry.

Posiadam na sprzedanie Laptop Acer Aspire Es15, ES1-533-C5W1

Laptop bardzo fajnie radzi sobie z pracą z dokumentami biurowymi z przeglądaniem internetu, poczta. Można pograć nawet w starsze gierki. Laptop jest w bardzo dobrym stanie co pokazują zdjęcia. Obudowa nie jest połamana nic nie odpada. Laptop posiada na nowo zainstalowany system Windows 10. Do laptopa posiadam oryginalny zasilacz. Bateria wystarcza na ponad 6 godziny pracy. Laptop ma dwa lata. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, pocztą również za pobraniem.

Specyfikacja:

-Intel Celeron N3350 2x1.1-2.4GHz
-4GB Ram
-128GB SSD
-15'6 1366x768 (matowa)
-Windows 10
-HDMI,USB 3.0, 2x USB2.0

Zapraszam do kontaktu w celu informacji.

Pozdrawiam.

Zapraszam na moje inne ogłoszenia.

Allegro

Dzień Dobry.

Posiadam na sprzedanie Laptop Toshiba Satellite C50-B-14D.

Laptop bardzo fajnie radzi sobie z pracą z dokumentami biurowymi z przeglądaniem internetu, poczta. Można pograć nawet w starsze gierki. Laptop jest w bardzo dobrym stanie co pokazują zdjęcia. Obudowa nie jest połamana nic nie odpada. Laptop posiada na nowo zainstalowany system Windows 10. Do laptopa posiadam oryginalny zasilacz. Bateria wystarcza na ponad 3 godziny pracy. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, pocztą również za pobraniem.

Specyfikacja:

-Intel Celeron N2830 2x2.16GHz
-4GB Ram
-500GB HDD
-15,6 1366x768
-Windows 10
-VGA,HDMI,USB 3.0, 2x USB2.0

Zapraszam do kontaktu w celu informacji.

Pozdrawiam.

Zapraszam na moje inne ogłoszenia.
Allegro

Ten post był edytowany przez T.Matt dnia: 17 Kwiecień 2019 - 22:31
Powód edycji: Łączę dzisiejsze tematy. Przeczytaj regulamin. /T.

Strona 1 z 1