Forum PCLab.pl: Jakie ćwiczenia na spalenie tłuszczu - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jakie ćwiczenia na spalenie tłuszczu Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Szaju 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Kwiecień 2019 - 08:29

Witam.

Chciałbym zrzucić trochę sadla. Wznowilem treningi biegowe ale przy wadze 105kg ciężko jest a do lipca 10kg chciałbym zrzucić. Macie jakieś propozycje?
I niestety ale odczuwam stawy a mam dopiero 26 lat. Lewe kolano nie domaga tak jakby nie było płynu już w środku i czuję takie tarcie i ból podczas ruchu kolanem a najbardziej jak siadam bądź leżę przez pewien czas i chcę wstać.

Ten post był edytowany przez Szaju dnia: 18 Kwiecień 2019 - 08:45

#2 Użytkownik jest niedostępny   xmaka76 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 07 Czerwiec 2019 - 17:37

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy poprzez treningi biegowe musisz biegać dosyć długo. Proponuję robić 3-4 razy w tygodniu długie rozbiegania (minimum 30 minut) tempem żywszego marszu. Jeśli chcesz urozmaicić spalanie tkanki tłuszczowej biegaj na czczo (delikatnie polepszy to cały proces) Pamiętaj też o zdrowym odżywianiu się, i jeśli to możliwe zmniejsz swoje zapotrzebowanie kaloryczne o 300 lub 500 kcal. Pozdrawiam

#3 Użytkownik jest niedostępny   shenlong 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 21:47

Przy wadze 105kg to zajedziesz kolana. Dieta mniejsza o 500 kalorii, nie jedz po 18. Zrzucić sadło jest ciężko bo to magazyn energii dla organizmu. Ja robiłem ogólne ćwiczenia - rowerek, bieżnia, orbitrek, chodzenie bo schodach, dieta - sam sobie ustaliłem, bardzo prostackie jedzenie, ale zrównoważone w witaminy i potrzebne składniki, ogórek, pomidor, sałata, kasze: gryczana, kuskus, jaglana, piers z kurczaka pieczona w papierze ostro doprawiona papryką, ostre przyspiesza metabolizm, jajka na twardo, groszek konserwowy, ryba na parze, brokuł, kalafior, cukinia. Raz na jakiś czas pieczywo pełnoziarniste z masłem. Do tego sok/wywar z buraka (buraki, liść laurowy, pieprz, ziele angielskie). W pół roku zrzuciłem z 120kg do 90kg, dorzuciłem basen i w kolejne 3 miesiące zszedłem do 80 przy 182cm zwrostu, teraz jem bardziej normalne potrawy, ale w mniejszych porcjach. Nie babraj się w 5 posiłków itp. człowiek ma w genach nadal to, że zje to co upoluje, a kiedyś ludzie jedli 1-2 dziennie. Wyniki badań krew/mocz idealne, nadciśnienie zredukowane, jak grałem Ramipril 10mg, tak teraz biorę 2.5mg.

Ten post był edytowany przez shenlong dnia: 11 Październik 2019 - 21:48

Strona 1 z 1