Skocz do zawartości
Agharta

Stare i nowe wydanie Sagi Pieśń Lodu i Ognia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem się zapytać jeśli ktoś miał styczność fizyczną z sagą Pieśń Lodu i Ognia autora George R.R. Martina w nowych (te z okładkami serialowymi z wyborem twardej i miękkiej okładce) i starych (te z pierwszych wydań z mniejszym formatem i czcionką) wydaniach. To z którego wydania jesteście zadowoleni? Oceniając jakość papieru, wielkość czcionki, wytrzymałość i estetyka książek. Pomijając czytniki oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Ja zamawiałem u nich ten sam monitor z godzinę temu, płatność kartą. Płatność wydaje się że poszła normalnie, ale brak potwierdzenia złożenia zamówienia (ani na maila, ani na stronie LG w zakładce moje zamówienia nic nie ma). Teraz wchodzę na stronę LG i widzę że zamówienie wskoczyło, ale ma status " w anulacji". Kasa mi póki co z konta nie zeszła, a na maila dalej żadnej informacji nie dostałem. Dziadostwo. 
    • @ciastolina35 Ja brałem z Amazona jakoś w styczniu 2023. Teraz sprawdziłem 5 sztuk dokładnie miałem i wszystkie grzechotały. To były 120mm SW4. Nie wiem jak inne serie, ale widziałem tego typu komentarze z problemami i grzechotaniem w różnych przedziałach czasowych. SW4 pro podobno lepsze, ale dla mnie one odpadają bo mają za wysokie minimalne i startowe RPM bo ~600. A noctue mam 120mm NF-A12. Te nowe 140mm to już niedługo się dowiemy co natworzyli, ale raczej lipy nie odwalą. Premiera ma być Q2/2024, ale wersja czarna chromax dopiero Q4/2024
    • 4090 z RT/PT natywnym 1440p to też nie wypluwa pierdyliard klatek  Przy rzeczywistych problemach od strony CPU to frametime nie wygląda za dobrze także po włączeniu FG zrobi się tylko gorzej 
    • Obejrzałem kilka filmików na Tubie, jestem psychicznie przygotowany na lutowanie 😉 ale jak nie ma sensownego wyboru wiatraków, to może czas zasilacz wymienić.
    • Możesz zapytać czy nie mają u producenta, ja ta panele do obudowy dostałem : https://www.cooling.pl/contact_us.php
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...