Skocz do zawartości
maverick79

Telefon nowy około 1600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam tel z pl dystrybucji nowego na fakturę VAT 23. Korzystam głównie z internetu w gry nie gram czasami słucham muzyki sporadycznie film. Zależy mi na dobrym wyświetlaczu bardzo dobrej bateri w miarę dobrym wykonaniu. Zastanwialem się nad lg v30 bądź honor 10 lub play. Dzis chciałem zamowic lg v30 ale czytałem że niektórzy narzekają na baterie. Dobrze jak by miał nfc bo może zacznę korzystać z płatności zblizeniowych. Obecne mam honora 8 ale muszę go oddać do reklamcji bo się wyłącza. Prawdopodobnie bateria. Co możecie mi polecić z tych co pislaen bądź innych do moich potrzeb ? Może też jakiś drugi tańszy tel dla moje żony również nowy.

Edytowane przez maverick79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy honor 8 miał dla ciebie dobra baterie? To będzie jakiś punkt odniesienia, bo te które wymieniłeś mają słabiutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia ale nie tylko bateria jest ważna dla mnie dobry okran płynosc działania telefonu. Honor play chyba ma nie najgorsza baterie nie wiem jak z ekranem i chyba aparat słaby. Lg v30 ma wsztko niby ok szeroki kąt aparatu tylko nie wiem jak z baterią. I podobno ekran robi się niebieski pod kątem. Jesli lg v30 ma lepszą baterie niz hono 8 a raczej ma to może lg będzie dobra propozycja? Jescze trochę boję się o ekran to Oled ? Czy się nie wypala? Asus to to chyba plastikowa zabawka ale może się mylę bo nigdy nie widzlem tego telefonu tylko oglodałem recenzje.

Edytowane przez maverick79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem v30 prawie 2 lata. Po czasie stwierdzam że bateria trzymała całkiem nieźle ( choć zastrzegam że wyłączyłem always on display i korzystałem z czarnych motywów gdzie się dało). Ekran to nie poziom samsungów, ale nie było z nim żadnych problemów do ostatniego dnia. Lg jest leciutki, ale bardzo solidnie złożony więc czuć że to telefon premium. Możesz też zerknąć na lg g7, nowsza konstrukcja z oczko nowszym procesorem, ale ze zwyklym ekranem ips o nieco innych proporcjach (wyższy i węższy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w V30 patrząc pod pewnymi kątami ekran wpada w niebieski kolor. Jeśli chcesz dobrego ekranu to jednak trzeba patrzeć na AMOLEDy jakieś.

Ja bym zaproponował: https://allegro.pl/oferta/outlet-motorola-moto-z3-play-4-64gb-lte-dualsim-7563914914

Płynność będzie zadowalająca, bateria jakbyś dorzucił powerbanka na plecki byłaby kapitalna. I ma ekran AMOLED. Na papierze może snap 636 nie wygląda, ale do codziennej pracy przy optymalizacji Motek będzie hulał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, mam tego Asusa, jest bardzo dobrze wykonany, bateria trzyma nawet do trzech dni, ma wszystkie potrzebne "łącza" i sloty (NFC, jack, microSD) oraz czysty system i 6GB ramu, więc wszystko świetnie śmiga. I kosztuje nówka 1299 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już po 1199

https://www.x-kom.pl/p/480050-smartfon-telefon-asus-zenfone-max-pro-m2-zb631kl-6-64gb-ds-tytanowy.html?gclid=EAIaIQobChMI1sGJyeTb4QIVVeWaCh0uygLVEAUYAiABEgKFTPD_BwE

 

Xkom ma tez na outlecie zenfone 4 pro (S835, 6gb, Amoled) za 1449zl nowy po aktualizacji softu w serwisie)

https://allegro.pl/oferta/outlet-asus-zenfone-4-pro-zs551kl-6-128gb-dualsim-7623179391

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś tel ze zwrotu w dodatku chyba stary bo go nigdzie nie można kupić. Ten M2 jest wszędzie dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy model przed zenfone 5, kosztował ponad 3k, stąd mała popularność. Ludzie polegli w rej cenie Galaxy s8 czy inne Huawei mate.

Ze zwrotu ale w stanie idealnym, czyli nieużywany. Jedynie po aktualizacji softu. Zamawiasz z odbiorem w sklepie, oglądasz go i jeśli jest ok to wtedy kupujesz.

W takiej cenie z pełną gwarancja to ciekawa opcja.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad 5z tylko wychodzi poza 1600 zł trochę ale wydaje się ok chodź nie trzymałem go w rękach nie wiem czy nie będzie zbyt duży. Mi 9se cena ok chodź brak slotu na kartę slaba bateria nie wiadomo jak z pol gwarancja podobno tel do Chin wysyłają. Z tańszych dlaczego asusa M2 a nie m1 jest dużo tańszy niż M2 praktycznie w prędkości i jakości zdjęć niczym się nie różni chyba m1 lepiej wypada pod względem spasowania.

Edytowane przez maverick79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M2 i M1 Pro. Nie zwykła wersja.

Aparaty są inne.

Max pro m2 ma imx486, który z portem pixela potrafi, zaskoczyć. Nawet na stockowej apce źle nie jest.

Max pro m1 ma w zależności od koloru

deepsea black - Hynix Hi-1333 13MP sensor+ Galaxy Core Gc5025 5MP depth sensor

Silver - Omnivision Ov13855 13MP + Hynix Hi-556 5MP depth sensor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły M2 bez 'Pro' ma bardzo przeciętny ekran, więc jeśli już szukasz to wyłącznie wersja z Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo 5z ale duzo drozszy ale moze warto? Choć ja kozrzystam dużo z internetu wogle nie gram czsami film bardzo rzadko muzyka. To głównie potrzeba mi w miarę bateri i dobrego ekranu. A jak by wybierać między zenfone 5z a xaomi mi 9 se lg v30 g7 thinq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod takie wymogi bardziej pasuje mi Samsung A50. Bardzo dobry duży ekran i przyzwoita ponad przeciętna bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5Z na papierze super baterii nie ma, dodatkowo jeden z użytkowników tego forum, który używa 5Z z tego co pamiętam narzekał na ciągłe 'battery drain' w spoczynku.

Mi9 SE ma bardzo dobry ekran AMOLED, ale bateria na papierze też bez szału i tu raczej o bardzo dobrej nie ma co mówić.

V30 wydaje się najbardziej zbalansowaną propozycją pod kątem ekran-bateria. Ekran OLEDowy jest dobry (chociaż odbarwia się pod kątem na niebiesko), a bateria jak na jej pojemność jest całkiem dobre zoptymalizowana.

G7 wg mnie nie jest opłacalny w obliczu V30, bo oprócz procesora w niczym nie jest lepszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli każdy ma jakieś wady jak to zwykle w tel. To może opcja asus zenfone max pro m2 będzie dla mnie rozsądna? I zostanie jescze na 2 tel dla żony. Mój Honor 8 pojdzie na reklamację jak go zrobią będzie 3 do wykorzystania.Na poczatku brałem jescze pod uwagę honor 10 lub play. Wiem że każdy tel ma swoje jakieś wady i cezko zanlesc ten zoty środek w tej cenie. Niby to tylko tel.

Edytowane przez maverick79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już lepiej wziąć tego max pro m2 bo bateria zacna telefon szybki i ekran też ok a kasa zaoszczędzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, bardzo dobra opcja pod Twoje wymogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9 se - test bateri , nie jest najgorsza i jakaś jej wielka wada ale i dupy tez nie urywa.

 

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9 se - test bateri , nie jest najgorsza i jakaś jej wada ale i dupy tez nie urywa.

 

Według tego testu SE lepszy od Note 7 :hmm: zastanawiające, ale raczej niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...