Forum PCLab.pl: P8Z68-V Pro - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

P8Z68-V Pro Brak dźwięku

#1 Użytkownik jest niedostępny   Mik37 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Kwiecień 2019 - 22:34

Servus.
Zakupiłem nową dla mnie płytę główną P8Z68-V Pro żeby zainstalować drugą kartę w SLI. Wynikło jednak że na wyjściu minijack 3,5 mm z tylnego panelu
nie ma odzewu znaczy się dźwięku , mimo że w urządzenie do odtwarzania Głośnik jest odznaczony ptaszkiem na zielono przy teście rosną zielone słupki.
PC jest podpięte do mini wieży jest sprawna podłączałem też słuchawki ten sam efekt głucho i cicho .

Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie , proszę o pomoc w rozwiązaniu tej ciszy ;)

Jeżeli mam podać jakieś konkretne dane które pomogą cokolwiek ustalić to proszę napisać o jakie info chodzi.

W ostateczności kupię kartę dźwiękową ale może się uda dzięki Wam szanowni Użytkownicy Portalu zaradzić tej awarii

Pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   MitycznyJeż 

• nie skalpuJEŻ - procesora nie wyśrubuJEŻ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Kwiecień 2019 - 22:51

Zobacz postMik37, o 18 Kwiecień 2019 - 23:34, napisał(a):

(...) żeby zainstalować drugą kartę w SLI

Cel kompletnie bez sensu przy obecnym statusie SLI.

Wada egzemplarza który kupiłeś zapewne. Dobry powód by płytę zwrócić i odzyskać pieniądze.

#3 Użytkownik jest niedostępny   Mik37 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Kwiecień 2019 - 11:54

Żeby zainstalować drugą kartę w SLI - to skrót myślowy . Poza tym dostałem drugą 680 prawie darmo , a nie mam zamiaru kupować ani nowej karty ani na ten czas składać nowego komputera.
Odesłanie też nie wchodzi w rachubę wolę jeżeli nie da się tego dźwięku uruchomić dokupić kartę dźwiękową .
"Dobry powód by płytę zwrócić i odzyskać pieniądze" - i zostać bez komputera .? Ale żeś szanowny Kolego wymyślił , dziękuję za takie rady

Ten post był edytowany przez Mik37 dnia: 19 Kwiecień 2019 - 11:56

#4 Użytkownik jest niedostępny   MitycznyJeż 

• nie skalpuJEŻ - procesora nie wyśrubuJEŻ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Kwiecień 2019 - 13:00

Nie podajesz w ogóle kontekstu całej sytuacji - a wtedy trzeba się go domyślać. A skoro w pierwszej kolejności napisałeś że kupiłeś płytę by mieć SLI (i nie wspomniałeś nic o reszcie komponentów), to pierwszą rzeczą jaka do głowy przychodzi jest to, że płytę zmieniłeś z innej, która tego nie umożliwiała.

Skoro nie chcesz odsyłać, to zostaje Ci tylko skontaktowanie się ze sprzedawcą i uzgodnienie zwrotu części pieniędzy z tytułu defektu. Ale wtedy trzeba się spodziewać, że sprzedawca może chcieć dostać płytę z powrotem dla samego celu weryfikacji.

Front panel audio działa?

#5 Użytkownik jest niedostępny   Mik37 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Kwiecień 2019 - 13:24

Nie podłączyłem w starej płycie też nie bo nie korzystam , zamówiłem już kartę dźwiękową najprostsze rozwiązanie chociaż pójdzie po kosztach .
Fakt faktem że płytę główną bym musiał wymienić bo wcześniejsza nie obsługiwała sli i może gdyby pierwotna była sprawna to tą bym odesłał
ale stara padła na amen .
Co do SLI to się nie zgodzę dostałem od szwagra CoDa BA i na jednej karcie graficznej strasznie ciął w najmniejszych detalach a tu chociaż na cicho bez dźwięku szalał jak wściekły więc myślę że jeszcze trochę piecyk pogrzeje domowe ognisko , a później się zobaczy albo zacznie odkładać do onucy piniążek co by na nowy Piecyk uskładać
Pozdrawiam życzę mokrego dyngusa

#6 Użytkownik jest niedostępny   Mik37 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 20 Kwiecień 2019 - 00:58

Się pośpieszyłem niczym Pan Filary , ok padnięte wyjście audio w używce ale przez Hmdi buczy jak marzenie . Dziękuję za zmuszenie do pokombinowania .
Pozdrawiam
ps Gupio wyszło będzie trzeba jedną pozycję z zamówienia anulować ;/

Pozdrawiam Mitycznego nie wiem dlaczego kojarzy mi się z ojcem Cirii cesorzem Nilfgardu ;D

Strona 1 z 1