Skocz do zawartości
Adi96

TV 43-50'' do ~1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jak w temacie, potrzebuje pomocy z wyborem telewizora :) Budżet to 1500zł, max 1600, rozmiar jaki mnie interesuje to max 50 cali z uwagi na nieduży pokój i raczej bliskie odległości. TV głównie z zamysłem pod Xboxa One S i oglądanie filmów/serialów z USB / laptopa / Netflixa.

 

Póki co zainteresował mnie Samsung UE49NU7172UXXH i UE50NU7092UXXH, tylko nie mogę ogarnąć czym sie różnią, poza calem przekątnej :)

 

Z góry dzięki za pomoc i opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konsoli będzie w sumie najlepszy Samsung, mają niski input lag. Większych różnic między tymi samymi generacjami Samsungów nie ma, obydwa te modele mają matrycę VA, odświeżanie 50 Hz. Wizualnie to własnie rozmiar matrycy i trochę "nóżki" się różnią. I jeszcze NU70XX ma mniej portów - 2x HDMI i 1x USB, natomiat NU71XX już 3x HDMI i 2x USB, może to będzie miało dla Ciebie znaczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Samsung ma niższy input lag ale jakość obrazu w serii 71xx i 70xx to porażka.

Już lepiej zwróć uwagę na LGUK6470

Najlepiej jakbyś mógł w sklepie sobie porównać modele.

 

Ale ja osobiście Samsunga ci odradzam. W tej firmie ciekawie się dopiero zaczyna robić przy modelu 74xx ale to już nie ten budżet.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten LG wydaje się fajny, tylko szkoda że 50 cali podchodzi już pod 2 tys zł :)

 

Te Samsungi naprawdę są aż tak słabe? Muszę się wybrac do jakiegoś sklepu na oględziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziś krótką wycieczkę po sklepie i pod kątem obrazu w oko najbardziej wpadł mi Sony KDL-49WE660, chociaż trochę nie jestem przekonany. Sony ma jednak "tylko" FullHD i wiem, że na chwilę obecną ciężko mi będzie wyświetlić coś w większej rozdzielczości, ale telewizora nie będę wymieniał co 2 lata. Z drugiej strony, demo w rtv euro agd było dość mierne, i tak naprawdę nawet na telewizorach za 8 tys wyglądało tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co zakładać z góry, że telewizor ma trafić do serwisu? 6703 będzie bardzo dobrym modelem - szczególnie, że budżet specjalnie imponujący nie jest (bez urazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co zakładać z góry, że telewizor ma trafić do serwisu? 6703 będzie bardzo dobrym modelem - szczególnie, że budżet specjalnie imponujący nie jest (bez urazy)

 

Przy Philipsie jest to wielce prawdopodobne.

 

Wiele razy Cię o to pytałem i nadal nie dostałem odpowiedzi... Dla czego usilnie wciskasz beznadziejne produkty Philipsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co zakładać z góry, że telewizor ma trafić do serwisu? 6703 będzie bardzo dobrym modelem - szczególnie, że budżet specjalnie imponujący nie jest (bez urazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...