Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Atamraris

Budżetowy monitor do cs:go, conajmniej 144hz, freesync

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

 

Żeby nie pisać za dużo, szukam dobrego monitora do gier. Gram tylko w strategie i csgo. Moje preferencję co do monitora:

 

*rozmiar: nie ma znaczenia, byleby nie zejść poniżej 22-23 cali

*matryca: może być IPS albo TN (chętnie posłucham rad na ten temat, nie zagłębiałem tematu)

*input lag: jak najmniejszy

*odświeżanie: conajmniej 144hz, uważam, że 240hz to overkill

*jasność: raczej nie ma znaczenia

*kąty widzenia: nie ma znaczenia? Chyba?

*rozdzielczość: 1080p raczej wystarczy, wolę nie musieć kupować mocnej grafiki w przyszłości

*zakrzywienie: obojętnie

 

Dodam, że aktualnie mój sprzęt to i5-4570 z gtx 760, będę składał komputer z cześciami AMD pod koniec lata, więc monitor freesyncowy jak najbardziej. Nie mam zamiaru kupować bardzo wydajnej grafiki, żeby tylko odpaliło csa na średnich w 250+~ fps i będzie dobrze, większość budżetu zostawię na procesor, dlatego 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowy to znaczy ile? IPS 144 Hz kosztuje 1600 zł, VA 850 zł, "dobry" TN nie wiem, najtańszy kosztuje 750 zł.

Jeżeli grasz w więcej niż 144 FPS to nawet nie skorzystasz z FreeSync, więc niekoniczenie go potrzebujesz. Poza tym na Nvidii też działa FreeSync, a dokładnie Adaptive Sync przez DisplayPort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż Benq XL2411Z 144 Hz, słóżył mi wiernie przez ostatnie 3 lata ? oddam tanio ?

 

Co do zakupu nowego monitora to akurat w tych rozmiarach 24 cale, jest tego od groma i 90% przypadków po za ogólnym wyglądem, praktycznie niczym sie nie różnią ? wiec do wyboru do koloru.

Osobiście moge polecić Następcę mojego monitora tyle ze z dopiskiem Zowie. Do kupienia za około 900zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...