Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pytający111

Brak sygnału, tuner tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na początku zaznaczę że nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale. U mojej babci około 2 dni temu przestał działać dekoder, był to zwykły tani dekoder bez żadnych przycisków reset itp. Po prostu się wyłączył i później już nie włączył babcia posiada również antene DPM SOLID JUPITER HP04. Zakupiono nowy Tuner TV EMMERSON T-145HD ,antena została ta sama ,przy automatycznym wyszukiwaniu kanałów nie znajduje żadnego, przy wyszukiwaniu ręcznym tak samo ( pokazuje intensywność sygnału 0% a jakość na 10% ) anteną można ruszać we wszystkie strony lecz intensywność i jakość ciągle są te same, wszystkie kable są raczej podłączone w porządku, telewizor ma już swoje lata i jest do tego kineskopowy i teraz pytanie czy antena mogła się zepsuć w tym samym momencie co dekoder? jakieś spięcie czy coś podobnego ? dodam że antena działała dzień wcześniej przed zepsuciem dekodera bezproblemowo, Jeżeli napisałem w nieodpowiednim miejscu to z góry przepraszam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz może w dekoderze włączonego podawania zasilania na antenę?

 

Bo zakładam, że antena jest aktywna i ma swój zasilacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...