Skocz do zawartości
Tibijskie Zakola

Pudzian vs właściciel hotelu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ejmampytanie

Ale patola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam wygląda sytuacja prawna, ale to co dzieje się na tym filmie to patola z obu stron, gość wie że nie przejdzie, a pcha się na siłę dla lepszego nagrania :D Kolejna sprawa, te 20tyś to nawet mnie rozbawiło - pewnie nigdy nie istniało, typowa prowokacja :P Bo juz widze jak gosc zostawia w pokoju hotelowym 20tyś na czesci o którą trwa spór :)

 

Tak samo jeśli serio mają po 50% wlasnosci, i gosc nie chce się dogadać od dłuższego czasu, co do tego które pokoje biorą, to sam nakręca całą sytuację.

 

Mają 4 piętra, 20 pokoi, po 50% udziałów - i nie potrafią się dogadać :E Jeden zabrania przechodzić, drugi zamyka kotłownie i jadalnie, trochę jak w samych swoich :E

 

No i z tego co tutaj mowi:

To SE nie podalo informacji ze sąd juz przyznał raz ze zona mogla sprzedac polowe hotelu, i 2x ze Pudzian jest prawnie wspolwlascicielem (pewnie da sie to sprawdzic, czy jest to prawdą) :P

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonka sprzedała 50% udziałów w hotelu i uciekła od typa :E, a ten teraz nie może się pogodzić z życiem i robi problemy drugiemu współwłaścicielowi czyli Pudzianowi.

 

Podobnych spraw jest wiele, sam znam ludzi co pomimo już podziału majątku przez sąd jedna z nich dalej podkłada świnie innym właścicielom tak jak to i to robiła przed sądownym podziałem bo nie może się pogodzić z życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tvn znowu kręci Mamy Cię?

Tak, ale tym razem serial wielo odcinkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super express i wszystko jasne...prawda już wyszła na jaw co i jak się stało. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawa zakończyła? Bo temat zainteresował mnie niczym kolejny odzinek "trudnych spraw" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ale co byli winni ci weselnicy? Pudzian nieźle komuś spier..... być może najważniejszy dzień w życiu. Już mógł na czas tego wesela odpuścić, a nie odwalać boga ducha winnym ludziom coś takiego. Pudzian podobno od jakiegoś czasu ma jakąś kobietę, jak będą się żenić, to życzę im żeby na ich weselu właściciele lokalu, w którym będzie się ono odbywać też odwalili im coś takiego i też ich stamtąd wyrzucili.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta, oboje zachowują się beznadziejnie :P Do tego oboje niezgodnie z prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ale co byli winni ci weselnicy? Pudzian nieźle komuś spier..... być może najważniejszy dzień w życiu. Już mógł na czas tego wesela odpuścić, a nie odwalać boga ducha winnym ludziom coś takiego. Pudzian podobno od jakiegoś czasu ma jakąś kobietę, jak będą się żenić, to życzę im żeby na ich weselu właściciele lokalu, w którym będzie się ono odbywać też odwalili im coś takiego i też ich stamtąd wyrzucili.

 

Oglądnij film z 3 posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta, oboje zachowują się beznadziejnie :P Do tego oboje niezgodnie z prawem.

 

CO do zachowania tego gościa to jakiś narwany ,rozżalony na całe życie .Wszyscy robią źle tylko nie ON .

 

Co do Pudzianowskiego to jeśli jest właścicielem 50% nieruchomości to ma pełne prawo do tego co robi i nie ma tu nic nie zgodnego z prawem w jego działaniu . W tej sytuacji to Pudzianowski jest " pokrzywdzonym " skoro jak twierdzi nie otrzymuje żadnych pieniędzy z działalności hotelu od tego gościa .

 

Ogólnie sprawa trudna i nie przyjemna nikomu nie polecam takiej sytuacji ,kto kolwiek kiedyś miał z kimś jakąś spółkę to za pewne wie czym to pachnie . JA przerabiałem to 3 razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda pewnie tak

 

Była tego gościa po rozwodzie otrzymała 50% hotelu i go sprzedała Pudzianowski.

Pudzian ma 50% ale za wesele pewnie grosza nie dostał i jest wkurzają. Bo koszta lecą a on nic nie ma tylko pewnie koszta jeszcze na połowę dzielone.

 

Pudzian ma kasę i chce wyremontować ale drugi właściciel nie ma kasy i stąd ma być połowa remontu.

To tak na chłodno.

 

Jak jest w rzeczywistości to się nie dowiemy.

 

Pudziana nie lubię ale wbrew pozorom ma głowę do interesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Pudzian mówi, że ma 50% hotelu.... To znaczy, że ma mieć 50 % hotelu szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Pudzian mówi że ma 50%, hotelarz że żadnego podziału majątku z żoną jeszcze nie przeprowadził. Nie wiemy co właściwie Pudzian od tej żony kupił i co jest w tych wyrokach o których mówi. Nieruchomość? Wierzytelność? Zastanawiam się czy tak naprawdę on po prostu nie zna prywatnie tej kobiety i tylko jej pomaga uprzykrzając życie byłemu mężowi.

 

Z tego wszystkiego mogę tylko napisać, że kreowany kiedyś przez Pudziana wizerunek osoby dobrotliwej chyba się już rozwiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Pudzian mówi że ma 50%, hotelarz że żadnego podziału majątku z żoną jeszcze nie przeprowadził. Nie wiemy co właściwie Pudzian od tej żony kupił i co jest w tych wyrokach o których mówi. Nieruchomość? Wierzytelność? Zastanawiam się czy tak naprawdę on po prostu nie zna prywatnie tej kobiety i tylko jej pomaga uprzykrzając życie byłemu mężowi.

Po co miałby to wtedy kupować ;) Znając się z nią mógłby robić to samo, a ubyłoby mu jednego problemu pt "nie wyraziłem zgody za sprzedaz udziałów" xd

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Pudzianem, zakładam, że mówi prawdę w tym filmiku co go opublikował.

 

Drugi współwłaściciel to po prostu taka menda co nie może się pogodzić z życiem. Wykorzystuję to, że Pudzian jest postacią medialną i w jakimś swoim celu nakręca ten bajzel.

Normalny człowiek próbuję się dogadać jak nie potrafi to się sądzi, a nie na każdym kroku wzywa policję, nagrywa materiały wideo i robi szopki na cały kraj jaki to on nie jest pokrzywdzony :E

 

Dodatkowe te argumenty tego drugiego właściciela na filmikach to przecież jakiś żart, samo to zaginione 20k pln w pokoju hotelowym :rotfl:

Dla mnie typ się tylko ośmieszył wyciągając prywatne sprawy na światło dzienne.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Pudzian ma niby 50% nie oznacza że może sobie wybierać pokoje które są jego , wymieniać zamki, zaklejać kamery czy wynosić sprzęt z hotelu niby że na czas remontu. Pudzian działa tak samo bezprawnie jak ten gościu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał je od byłem współwłaścicielki, część zamków sam sobie wymienił bo twierdzi że ktoś klucze ukradł. To tak jakby ktoś kupił 50% twojego domu i wywalił cię z pokoju a twoje rzeczy gdzieś wywiózł wymieniając zamki bo sobie twój pokój wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ty co byś zrobił, masz 50% nieruchomości, oddalbys je drugiemu właścicielowi :E. Tamten typ centralnie nie chce się dogadać więc popieram Pudziana, że sprawę i biznes trzeba trzymać krotko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał je od byłem współwłaścicielki, część zamków sam sobie wymienił bo twierdzi że ktoś klucze ukradł. To tak jakby ktoś kupił 50% twojego domu i wywalił cię z pokoju a twoje rzeczy gdzieś wywiózł wymieniając zamki bo sobie twój pokój wybrał.

Naucz się słuchać ze zrozumieniem a nie tworzysz swoje januszowe teorie i bijesz pianę .

 

1. NIe dostał a odkupił prawa do 50% hotelu od byłej małżonki tego gościa

2.Zamki wymienił wszystkie po tym jak zginął pierwszy komplet kluczy pracownikom, drugi komplet do zamków miał pudzian .

3 Pudzian rzekomo jest właścicielem 3i 4 piętra budynku i na to ma papier .

 

 

Jak kupujesz nieruchomość to masz napisane konkretnie co kupiłeś o jakim metrażu i na jakim piętrze i to masz podpisane i potwierdzone przez notariusza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ty co byś zrobił, masz 50% nieruchomości, oddalbys je drugiemu właścicielowi :E. Tamten typ centralnie nie chce się dogadać więc popieram Pudziana, że sprawę i biznes trzeba trzymać krotko.

Poczekałbym na sąd a na pewno nie wchodziłbym w takie interesy.

 

@raiders

 

NIe dostał a odkupił prawa do 50% hotelu od byłej małżonki tego gościa

Ty chyba czytać nie umiesz. Mówiłem o kluczach.

Zamki wymienił wszystkie po tym jak zginął pierwszy komplet kluczy pracownikom, drugi komplet do zamków miał pudzian.

Nie zginął ale jak twierdzi Pudzian ktoś ukradł. Oczywiście wie kto ale nie powie.

Pudzian rzekomo jest właścicielem 3i 4 piętra budynku i na to ma papier

Nie jest. Jest właścicielem 50% budynku. To że dostał od kobiety od której kupił klucze do tych dwóch pięter nie oznacza że taki jest podział. Sam to mówi policjantom na jednym filmie.

Jak kupujesz nieruchomość to masz napisane konkretnie co kupiłeś o jakim metrażu i na jakim piętrze i to masz podpisane i potwierdzone przez notariusza

On nie kupił nieruchomości tylko udział w niej. Jakbyś dostał 50% mieszkania jednopokojowego w spadku to łazienka i kuchnia twoja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym na sąd a na pewno nie wchodziłbym w takie interesy.

 

@raiders

 

[/size]

Ty chyba czytać nie umiesz. Mówiłem o kluczach.

[/font][/color]

Nie zginął ale jak twierdzi Pudzian ktoś ukradł. Oczywiście wie kto ale nie powie.

Nie jest. Jest właścicielem 50% budynku. To że dostał od kobiety od której kupił klucze do tych dwóch pięter nie oznacza że taki jest podział. Sam to mówi policjantom na jednym filmie.

On nie kupił nieruchomości tylko udział w niej. Jakbyś dostał 50% mieszkania jednopokojowego w spadku to łazienka i kuchnia twoja?

 

Człowieku .. widziałeś kiedyś akt kupna nieruchomości lub jej części ... zapewne nie .

 

Szkoda mi klawiatury na wymianę zdań z tobą bo bijesz pianę i sam sobie zaprzeczasz .

 

W filmiku jest jasno powiedziane ze klucze zginęły pracownikom i wiedzą kto je zabrał na wyraźne polecenie pudziana mieli olać sprawę i odpuscić gościowi .

 

Jeśli babka spzredała 50% nieruchomosci to w akcie musi byc wyszczególnione co ,ile i gdzie sprzedała .

 

I tyle jeśli są na wszystko papiery (jak twierdzi pudzian ) i trzy orzeczenia sądowe to on jest czysty z każdej strony i może robić co chce na swojej własności .

 

I tyle gdybania i snucia sensacyjnych teorii bo nikt z nas dokumentów nie widział i nie zobaczy .

 

Wesołych świąt

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Orzeczenia dotyczyły legalności sprzedaży Pudzianowskiemu połowy praw. Tą legalność zaskarżył drugi gościu. No chyba że jest coś jeszcze o czym nie czytałem

 Jeśli babka sprzedała 50% nieruchomosci to w akcie musi byc wyszczególnione co ,ile i gdzie sprzedała.

50% nieruchomości to nie - ja biorę 3 i 4 piętro bo mam klucze. To jest połowa praw do całości.

Edytowane przez ediz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że jest coś takiego jak prawo pierwokupu.

Czyli nie mógł kupić udziałów bez czyjejś wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...