Skocz do zawartości
lvkas

Telefon z dobrym aparatem ~1500

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam nowego telefonu najlepiej do 1500 zł. (jeśli trzeba dorzucić 100 jestem w stanie, ale to w ostateczności). Na co będzie zwracana uwaga:

 

dobry aparat

pojemna bateria

w miarę dobry wyświetlacz

Nie iPhone

Przeglądałem recenzje oraz różne tematy na forach na temat telefonu w tej kategorii cenowej i tylko znalazłem

 

LG V30

 

Huawei P20

 

 

 

Jakieś rady, propozycje ?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Xiaomi Mi8 można by dorzucić. Ekran będzie miał najlepszy z ww, bateria podobna, aparat myślę, że z gcamem może być nawet i lepszy od V30 i P20. Na stocku zbliżony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Motorola g7 plus aparat ma dobry a bateria podobny poziom co wyżej wymienione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Xiaomi Mi8 można by dorzucić. Ekran będzie miał najlepszy z ww, bateria podobna, aparat myślę, że z gcamem może być nawet i lepszy od V30 i P20. Na stocku zbliżony.

 

A jak dorzucisz do V30 i p20 gcam to będzie lepiej od xiaomi mi 8. I tak w kółko ;)

 

W cenie masz jeszcze HTC U11. Najlepszy aparat główny z tu wymienionych ale jest tylko jeden. bez szerokich kątów, mono czy teleobiektywów.

Jak p20 to i zenfone 5, który robi lepsze foty za dnia od huaweia.

 

Na xkom allegro masz outlet zenfone 4 pro na s835, 6GB z amoledem za 1449zł. Telefon praktycznie nieistniejący w świadomosci polskich konsumentów a jest kozak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciemno idę, że zalinkowales znów mi9 se....

 

I nie, aparat nie jest swietny

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam mi 8 z gcam robi robotę :)

Do p 20 niema gcam bo niema snapdragona. V 30 ma tylko 4gb ram i nie wiem czy to przypadek ,ale każdy v 30 jaki widziałem w sklepach miał wypalony ekran

Edytowane przez zlotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie przypadek tylko Amoled. A i w sklepie nikt nie obchodzi się z amoledem jak z uposledzonym wyświetlaczem.

Na P20 jest gcam.

https://www.google.com/amp/s/forum.xda-developers.com/huawei-p20/themes/google-camera-huawei-p20-kirin-devices-t3882198/amp/

 

Btw, zobaczcie co robi gcam z Nokii na ostatniej stronie linkowango przeze mnie wątku.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... W sumie dalej ciężko mi wybrać, a co sądzicie o Samsungu S8 ? Cenowo też się powoli zbliża do mojego przedziału, a z tego co czytałem aparat jest jednym z najlepszych w tej kategorii.

I o Xiaomi czytałem, że aparat szału nie robi, także myślę, że ten model odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to osobiście po dłużych testach uważam że Huawei P20 do 1500zl robi jedne z najlepszych fotek, w nocy raczej nie ma konkurencji, tryb portretowy też super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jst nie tak z tym mi9 se? Przecież ma bdb aparat szczególnie jak wleci gcam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...