Skocz do zawartości
CamO

Myszka - wybór zakupu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Odnosnie tematu zastanawiam sie czy kupic mysz do komputera przez net np w serwisie ceneo , czy poprostu bedzie bezpieczniej isc do sklepu komputerowego i tam wybrac dopiero.

Żałózmy ze bym wybral zakup przez serwis internetowy opisany wyzej to mam sie czego obawiac , ze towar bedzie trefny lub cos podobnego ?. Tak wiem ze nigdy nie ma 100% pewnosci przy zakupie w necie , dlatego wole was spytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy tym co sie dzieje w sklepach internetowych gdy miałbym możliwość poszedłbym do sklepu i wziął od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odnosnie tematu zastanawiam sie czy kupic mysz do komputera przez net np w serwisie ceneo , czy poprostu bedzie bezpieczniej isc do sklepu komputerowego i tam wybrac dopiero.

Żałózmy ze bym wybral zakup przez serwis internetowy opisany wyzej to mam sie czego obawiac , ze towar bedzie trefny lub cos podobnego ?. Tak wiem ze nigdy nie ma 100% pewnosci przy zakupie w necie , dlatego wole was spytac.

zależy jaka kwota przez internet masz 14 dni na zwrot a potrzebujesz przynajmniej 2h zeby ocenic czy mysz kształtem ci odpowiada i jakie wyniki z celowania masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaka kwota przez internet masz 14 dni na zwrot a potrzebujesz przynajmniej 2h zeby ocenic czy mysz kształtem ci odpowiada i jakie wyniki z celowania masz

 

Powiem tak no maks 2 dyszki, ta myszke co juz wybralem to ma nawet dobra opinie jak i cene. https://www.ceneo.pl/8663197#tab=spec Mam taka sama w domu ale ta jest ze sklepu pc a nie z netu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD to kup sobie gdziekolwiek jak bedzie zepsuta to ci od ręki wymienią albo wyrzucisz do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką jak z linka to kupisz od ręki w markecie, pewnie nawet w auchanie na sali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być do gier to najtańsze dobre są w przedziale 50-100 zł. Raz kupiłem myszkę za 20 zł to wyrzuciłem ją przez okno po tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...