Skocz do zawartości
Konrad222

Kierownica tracer drifter brak wykrycia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chcących mi pomóc,

Więc od początku zakupiłem kierownicę tracer drifter zainstalowałem sterowniki, zresetowalem komputer, podłącza kierownicę i nagle dostaje informacje:

,, Nie rozpoznano urządzenia USB

 

Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera nie działa właściwie i system Windows nie rozpoznaje go,, 

 

Odlaczylem podłączyłem i nagle informacja że nie udało się zainstalować sterowników urządzenia po kolejnej próbie odpinania i podłączania odinstallowywania sterowników i ich instalowania albo wyświetlał się,, nie rozpoznano urządzenia USB,, albo w menedzerze urządzeń kierownica była jako,, UNKOWN DEVICE,, Z OPISEM,, NIE może uruchomić tego urządzenia (kod 10)

 

Po wielu próbach odpinania i podpisania w końcu wykrył mi kierownicę i nawet udało mi się chwilę pograć i nagle znowu się dołączyła i ten sam problem. Po prostu w skrócie czasami ona działa a czasem nie (te czasem nie to tak bardziej nie działa)

Podłączalem do 2 różnych laptopow jeden z Win7 tym samym co ja mam i wykrylo bez problemów oraz na 2 laptopie z Windows 10 tam też wykrylo bez problemu tylko u mnie jest problem.

Do tej pory zrobiłem format, usunelem sterowniki kierownicy zainstalowałem ponownie.

Mogę ją oddać na gwarancję albo do zwrotu ale chciałbym wiedzieć czy to mój komputer jest taki ułomny w stosunku do kierownic zanim kupię jakąś inną.

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróboj do innego portu USB? Czasami windows nie może rozpoznać kierownice, które są podłączone pod port 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem do każdego portu jaki posiadam w komputerze niestety bezskutecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...