Skocz do zawartości
cherrz

Czy coś lepszego niż Modecom MC-S1 znajdę w niskim budżecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie, ile musiałbym dołożyć do budżetu, żeby poczuć wyraźną różnicę? W grę wchodzi raczej tylko 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microlab FC330 - 230 zł na morelach. Zejście poniżej będzie/byłoby bolesne. :kwasny::mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microlab FC330 - 230 zł na morelach. Zejście poniżej będzie/byłoby bolesne. :kwasny::mad:

 

I naprawdę warto dołożyć 150zł? Głośniki głównie do gierek, filmów i Spotify w tle. Wymagań wielkich nie mam co do głośników, bo muzyką rozkoszuję się na słuchawkach, stąd niechętnie chcę dokładać prawie dwukrotność tych Modecomów i łącznie płacić prawie 3x tyle. A tak poza tym teraz siedzę na Creative A60, także te Modecomy i tak pewnie mi zaimponują :E A no i FC330 nie pasują mi wizualnie do wystroju, a czarnych chyba nie ma.

Edytowane przez cherrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KLIK osobiście z tej listy nic gorszego bym nie kupił jak microlab b77 z 2.0 czy microlab fc-330 z 2.1 ale to moje osobiste przemyślenia. Poza tym microlab fc-330 jest polecany od bardzo długiego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem Z623 bo się świetna okazja z Amazonu trafiła. Pytanie czy moja integra na płycie ich nie ograniczy? Co sądzicie? Płytka B450M Pro VDH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...