Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cherrz

Czy coś lepszego niż Modecom MC-S1 znajdę w niskim budżecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie, ile musiałbym dołożyć do budżetu, żeby poczuć wyraźną różnicę? W grę wchodzi raczej tylko 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microlab FC330 - 230 zł na morelach. Zejście poniżej będzie/byłoby bolesne. :kwasny::mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microlab FC330 - 230 zł na morelach. Zejście poniżej będzie/byłoby bolesne. :kwasny::mad:

 

I naprawdę warto dołożyć 150zł? Głośniki głównie do gierek, filmów i Spotify w tle. Wymagań wielkich nie mam co do głośników, bo muzyką rozkoszuję się na słuchawkach, stąd niechętnie chcę dokładać prawie dwukrotność tych Modecomów i łącznie płacić prawie 3x tyle. A tak poza tym teraz siedzę na Creative A60, także te Modecomy i tak pewnie mi zaimponują :E A no i FC330 nie pasują mi wizualnie do wystroju, a czarnych chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KLIK osobiście z tej listy nic gorszego bym nie kupił jak microlab b77 z 2.0 czy microlab fc-330 z 2.1 ale to moje osobiste przemyślenia. Poza tym microlab fc-330 jest polecany od bardzo długiego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem Z623 bo się świetna okazja z Amazonu trafiła. Pytanie czy moja integra na płycie ich nie ograniczy? Co sądzicie? Płytka B450M Pro VDH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...