Skocz do zawartości
MiecioHD

Pytanie o upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o takim zestawie? nada się do nowych gier w niższych ustawieniach oraz do modyfikacji Fivem?

 

i3 8100

GTX 1050ti

2x4gb ram ddr4 2400mhz

Płyta główna H310M PRO-D s1151

HDD 500gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co drugi temat zakładasz? Do gier wypadałoby coś więcej niż 4/4 teraz, a Ty dalej nie podałeś budżetu. Poza tym widzę, że to już nie jest Twój pierwszy temat w sprawi pc i dalej nie kupiłeś nic.

 

 

edit: Widzę, że już masz jakiegoś pcta na 1155 z 1050ti i 8gb ramu, jak chcesz najmniejszym kosztem w nowe gry pograć to możesz zmienić CPU na i7 2600(po sprzedaniu i5 dopłacisz jakieś 100-150zł) i ewentualnie wrzucić ssd które też są teraz bardzo tanie i zobaczyć czy Ci wystarczy taka wydajność.

Edytowane przez kammel19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co drugi temat zakładasz? Do gier wypadałoby coś więcej niż 4/4 teraz, a Ty dalej nie podałeś budżetu. Poza tym widzę, że to już nie jest Twój pierwszy temat w sprawi pc i dalej nie kupiłeś nic.

 

 

edit: Widzę, że już masz jakiegoś pcta na 1155 z 1050ti i 8gb ramu, jak chcesz najmniejszym kosztem w nowe gry pograć to możesz zmienić CPU na i7 2600(po sprzedaniu i5 dopłacisz jakieś 100-150zł) i ewentualnie wrzucić ssd które też są teraz bardzo tanie i zobaczyć czy Ci wystarczy taka wydajność.

 

nie bedzie fivem scinal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie hulać latać skakać

 

Wymagania pewnie jak GTA V? Powinno działać dobrze, aczkolwiek na i7 2600 powinno być jeszcze lepiej, bo skoro już masz platformę na 1155 to możesz zrobić jak pisze @up i jak Ci pisali w poprzednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wymagania za większe bo mam ściany ogromne i często mam 1 fpd gdy np. Jadę na serwerze 400kmh bo wtedy już procesor nie wyrabia mi i cały komp ledwo chodzi. Ale jak patrzyłem to wybory które proponujecie dają radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...