Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sowekel

Xiaomi mi Band 3 do monitorowania snu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jako że od pewnego czasu mam problemy ze snem, zarówno z zasypianiem jak i częstym wybudzaniem, chciałbym monitorować mój sen. Czy taka opaska jak Xiaomi mi band 2/3 dostarczy w miarę sensownych informacji i moim śnie i pulsie? Czy z taką opaską można bezpiecznie brać i prysznic i pływać na basenie(żadne nurkowanie).

 

Jakie jeszcze inne opaski możecie polecić, które będą w miarę dokładnie mierzyły puls, i monitorowały sen? przydałby mi się jeszcze termometr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Mi Band 3 można spokojnie brać prysznic i pływać. Informacji o śnie dostarcza, ale czy urządzenie za 100 zł może udzielić jakiejkolwiek sensownej informacji o tak złożonym procesie jak sen? Ja użytkuję od roku i mogę powiedzieć że krokomierz i powiadomienia działają bezbłędnie. Puls bardzo niedokładny, a mierzenie snu to dla mnie bujda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, prysznic można brać z nią spokojnie, co do pływania nie testowałem na swojej. W kwestii snu to raczej słaba opcja. Opaska w ogóle nie wykrywa snu jeśli sypiasz za dnia, a w nocy jest to bardziej umowny monitoring, niż realne odwzorowanie faz Twojego snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są na rynku jakieś opaski które rzeczywiście monitorują sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona ma MiBand3 i w kwestii monitorowania snu powiem tylko, że opaska w ogóle nie łapie tego jak kilka razy każdej nocy wstaje i idzie do drugiego pokoju do małego dziecka. Według opaski caly czas jest we śnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Huawei Band A2. Wygląda o niebo lepiej od Xiaomi a funkcjonalność chyba ta sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...