Skocz do zawartości
baloo12345

Komputer do 3500 zł. Do gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie cześć.

Planuje kupić komputer strikte do gier w cenie do 3500 zl.

Co polecacie. Jaka firma. Jaki sklep. Znajdzie sie coś dobrego ?

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie cześć.

Planuje kupić komputer strikte do gier w cenie do 3500 zl.

Co polecacie. Jaka firma. Jaki sklep. Znajdzie sie coś dobrego ?

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Pozdrawiam.

 

Możesz dołożyć coś ze swojego aktualnego PC? Jaki masz monitor? Zestaw pod ulepszenie w niedługim czasie czy bardziej na lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko stacja. Monitor mam . klawiature I myszke tez. Jesli chodzi o rozbudowe to ewentualnie pamiec ram

Czyli raczej zestaw na kilka lat

Edytowane przez baloo12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz ten monitor?

3500 zł to budżet na RTX 2060.

 

https://proline.pl/koszyk/3a8a0941

 

Jeżeli za jakiś czas będzie te 200 zł na rozbudowę, to można teraz wziąć 1x8GB DDR4 i dołożyć drugą kość za miesiąc - trzy a na teraz dołożyć do lepszej płyty ale tutaj też o ile masz zamiar podkręcać CPU. Kosmetycznie przy przejściu na płytę pełen ATX to i obudowa z oknem https://proline.pl/koszyk/a3065753

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje. A co do monitora to lg 16:9 1920 na 1080 przyznam szczerze że nie pamietam jaki to model a w tej chwili niestety nie moge sprawdzić :(.

Mam jeszcze pytanie do tych zestawów. Z tego co widze bardziej oplaca sie kupic zestaw i złożyć tak ? A co myslicie o gotowych kompach w sklepach. Na czyms warto zawiesić oko czy jednak isc w zestaw. A I jakie sklepy polecacie . te co mi podaliscie beda okej czy moze jakies xkomy komputroniki itd. ? O gry juz nie pytam bo wudaje mi sie ze przy tej kwocie I tych podzespolach raczej te nowsze to beda śmigać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie do tych zestawów. Z tego co widze bardziej oplaca sie kupic zestaw i złożyć tak ? A co myslicie o gotowych kompach w sklepach. Na czyms warto zawiesić oko czy jednak isc w zestaw. A I jakie sklepy polecacie . te co mi podaliscie beda okej czy moze jakies xkomy komputroniki itd. ?

 

W sumie to weź tam gdzie taniej lub, który masz najbliżej biorąc pod uwagę salony stacjonarne.

Co do zestawów to bardziej się opłaca złożyć tego przysłowiowego "składaka", bo wiesz nikt Ci za darmo nie złoży PC. Osoby, które sprzedają "gotowce" też muszą swoje zarobić, więc koszt końcowy jest wyższy zazwyczaj.

Złożenie PC to nie jest trudna rzecz, a zawsze trochę radości, że się to zrobiło samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...