Skocz do zawartości
pkr11

HD9999 vs Cloud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż zastanawiam się które wybrać będą używane do gier jak i słuchania muzyki.

 

Płyta glowna H110M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dadzą, są łatwe w napędzeniu. Oczywiście wiadomo, jakbyś do nich dorzucił jakąś kartę dźwiękową czy DAC-a za +/- 100zł to lepiej zagra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dadzą radę na integrze?

 

Jedną z zalet ISK HD9999 jest dobra jakość dźwięku właśnie przy zintegrowanej karcie dźwiękowej.

 

Same słuchawki masz teraz w x-kom z kodem rabatowym: hd9999 za 219 zł (50 zł rabatu)

ISK HD9999

Tu masz test na ich kanale YT:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przyd prawie identycznym dylematem - baa, nawet teraz mam przed sobą Cloudy i isk-i, bo zamówiłem do porównania i kurcze id piątku nie mogę wymyślić o co chodzi z tymi cloudami. Wszędzie ochy i achy a ja tylko myślę WTF... Mam wrażenie, że producent mocno podpompował promocje u graczy na yt a oni pieją z zachwytu. A szary człowieczek kupuje i ma bardzo poprawne słuchawki, więc się cieszy. Gorzej jak się porówna z czym innym ale nie ze wspomnień tylko tak na żywo. Oczywiście to indywidualne i nie można uogólniać, ale dla mnie sa za małe (cisną w głowę) i grają tak, że słuchać bas i sopran i w sumie gdzieś daleko daleko daaleko coś tam jescze pośrodku.

 

No ale są 100x ładniejsze niż ISK.

 

Moja sugestia - kup obie, porównaj i oddaj jedną albo obie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISK nie są takie ładne :P ale do 220 zł lepszych słuchawek nie ma

Cloud potrzebują dobrego źródła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD9999 jak były za niecałe 300 zł były polecane jako jedne z tańszych, ale lepiej zrobionych słuchawek i właściwie zamiatały w przedziale do 300 zł, dostały chyba nawet od PcLaba nagrodę za opłacalność. Szczególnie polecane są dla osób takich jak ty bez mocnego źródła, więc w twoim przypadku wybór chyba jest oczywisty. Teraz są jeszcze tańsze i konkurencja nie ma naprawdę nic lepszego do zaoferowania, bo to słuchawki z odpinanym kablem, dodatkowymi nausznicami oraz solidnym etui.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKG 240 grają lepiej od isków ale z dobrym źródłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...