Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Abiiii

1080 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Karty pokoparkowe, krzykliwe nazwy "recertyfikowany" :E Swoja droga masz temat o pascalach podwieszony ;) Gwarancja importera :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Pytałem teoretycznie nie kopały ... Teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem teoretycznie nie kopały ... Teoretycznie.

Nie ma czegoś takiego. Tak jak nie ma samochodów "niebitych". Kupując dzisiaj używkę musisz mieć w głowie, że karta pochodzi z koparki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Mój samochód jest nie bity ;)

 

Czyli jednak będę musiał kupić 2060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód jest nie bity ;)

 

Czyli jednak będę musiał kupić 2060.

 

Czemu 2060 skoro rozważasz 1080Ti za 1949 zł? RTXy 2070 używki już też się zdarzają często w okolicach wspomnianego 1949 zł, a one na pewno nie kopały. Chyba, że chodzi o to, że ma być karta na fakturę na firmę do odliczenia kosztów? Jeśli tak, to ta EVGA teoretycznie spełnia tę funkcję - sprzedawca wystawia fakturę VAT, ale gwarancja sprzedawcy 2 lata. Z tym, że w tytułowej 1080 Ti też miałeś tylko sztuczną gwarancję i to na rok. Nie wiem jak z ewentualną rejestracją tej karty na stronie EVGA żeby mieć gwarancję producenta.

 

https://allegro.pl/oferta/evga-geforce-rtx-2070-xc-gaming-katra-graficzna-fv-7985431219

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Tak odliczenie od kosztów.

W moim odczuciu 2070 jest strasznie przepłacona a 1080ti jest jednak lepsza od 2070 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

A takie coś ?https://allegro.pl/oferta/kfa2-geforce-gtx-1080-ti-exoc-11gb-gwar-20msc-fv-7975445410

 

Właściciel nie ukrywa że kopała (chyba nie ma innych) daje oryginalna FV wiec gwarancja jest z itfriend.eu cokolwiek to jest za firma .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz uzywki na fakture bo jesli ci ja ktos wystawi to karta nie bedzie miala gwarancji i paragonu a jak ktos ma paragon to juz faktury po czasie nie wezmie wiec gwarancje i faktury na allegro to 99% karty z koparek z rzeokoma gwarancja ktorej nie ma.

 

Kolejna koparka od jakiego ukrainca co prowadzi ten sklep. Rozumiem ze lubisz firme krzak=tak jak bys nie mial gwarancji wiec po co szukasz w takich sklepach :E

 

Nikt normalny czyt "gracz" nie sprzeda ci za tak mala kase dobrej karty co nie kopala, takich na allgro praktycznie szukac ze swieczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Ten mówił po polsku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzilem do kogo nalezy sklep, ktory znajduje sie w gdyni. Zreszta zrobisz jak uwazasz ale ladujesz sie tylko na mine. Za 2k masz 2070 gdzie kupisz taka ktora ma do 3msc i zamienisz paragon na fakture, do tego sobie odliczysz koszta i karta wychodzi za dobra kse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Wiem, też sprawdzałem sklep ;) zaczynam żałować że nie kupiłem 2070 Strix za 1950 PLN z 34msc gwarancja bezpośrednio z morele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaluj bo sam bym go wzial gdybym wiedzial ze jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Nie odczulbys różnicy względem 2060 raczej ;)

 

Jakby co na morele jest msiweek zawsze te 150-300 taniej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz kazdy model od 2060-2080 i czuc roznice spora w wydajnosci wiec nie ma czegos takiego zebym nie poczul ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Jeszcze jest nowy MSI armor 2070 za 2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Może ktoś wie jak wygląda zgłoszenie reklamacji w morele jeśli mam paragon a karta nie była kupiona z mojego konta, uznają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak wygląda zgłoszenie reklamacji w morele jeśli mam paragon a karta nie była kupiona z mojego konta, uznają ?

Nie ma problemu, zakładasz ticket reklamacyjny ze swojego konta, tylko ważne żebyś wyraźnie zaznaczył i potwierdził inny adres do doręczeń niż dla konta z którego było zamówienie ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Spytałem ich bezpośrednio. Ktoś może przerabiał zmianę paragonu na FV w morele ? Zakup również z innego konta niż moje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem ich bezpośrednio. Ktoś może przerabiał zmianę paragonu na FV w morele ? Zakup również z innego konta niż moje ...

Ja przerabiałem nie raz, można do 3 miesięcy od daty zakupu. Najlepiej pójdź stacjonarnie z oryginałem paragonu i powinni wymienić na fakturę od ręki, przynajmniej tak to działa w Warszawie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

Nie czepiają się iż nie mam tego w zakupach na swoim koncie? Też korzystam z netpunktu warszawskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiają się iż nie mam tego w zakupach na swoim koncie? Też korzystam z netpunktu warszawskiego.

 

Jak masz oryginał paragonu i nie minęły 3 miesiące od pierwotnego zakupu to nie powinni, ja nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem ich bezpośrednio. Ktoś może przerabiał zmianę paragonu na FV w morele ? Zakup również z innego konta niż moje ...

tak, a dane do faktury biorą z konta, na które była kupiona kartawink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiiii

no właśnie, a jeśli zakup nie był z mojego konta? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...