Skocz do zawartości
Eltik

Nowe stery 430.39

Rekomendowane odpowiedzi

Pocisnąłem kilka gierek, jak na razie nic się nie dzieje. Za to w końcu naprawili problem z losowym migotaniem monitorów G-Sync w konfiguracjach wielomonitorowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozbędziesz się całkowicie telemetrii ze sterownika tym programem wink.gif Telemetria siedzi w sterowniku i jak ją wytniesz podpis cyfrowy pójdzie w las.

 

A podpis cyfrowy jest faktycznie tak bardzo ważny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

hurr durr płacz że paskale ubijajo za 3.2.1... 8:E

zapomniałes o wizycie u lekarza i leki sie skonczyły co , a wogóle to nikt nie mówi ze ubijajo pascale tylko nie optymalizujo stery pod pascale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałes o wizycie u lekarza i leki sie skonczyły co , a wogóle to nikt nie mówi ze ubijajo pascale tylko nie optymalizujo stery pod pascale

a dlaczemu nie optymalizują jak nowe karty z archi pascal są nadal w sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

bo wolo zeby drogie turingi dobrze wypadały w testach i sie sprzedawały a nie resztki pascali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przecież dodali wsparcie na RT to nic że działa słabo ale jest wsparcie panowie :cool:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpis cyfrowy jest faktycznie tak bardzo ważny ;)

Na wynalazku jakim jest Win10 ma znaczenie. Raz musisz wyłączyć sprawdzanie podpisu cyfrowego by zainstalować sterownik, dwa niepodpisany sterownik i tak zostanie dość szybko zastąpiony podpisanym przez WU, trzy nie na każdej wersji Win10 da się wyłączyć aktualizacje sterowników przez WU.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałes o wizycie u lekarza i leki sie skonczyły co , a wogóle to nikt nie mówi ze ubijajo pascale tylko nie optymalizujo stery pod pascale

 

A co chcesz optymalizować jak z pascali już wyciśnięto wszystko co się da bo tym kartom niedługo 3 lata stuknie? Kolejny wierzący w jakieś ukryte moce? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wszystek masoński spiseg jeden jest! Nie wiedział o tym? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz jest ok i normalnie 537.48 MB pobiera ze strony Nvidii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po włączeniu komputera zauważyłem że cpu ma większą temp w idle niż normalnie i okazało się że nvidia container używa cały czas 15% procesora na tych sterach, mam nadzieje że to było chwilowe bo trzeba będzie wracać :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wynalazku jakim jest Win10 ma znaczenie. Raz musisz wyłączyć sprawdzanie podpisu cyfrowego by zainstalować sterownik, dwa niepodpisany sterownik i tak zostanie dość szybko zastąpiony podpisanym przez WU, trzy nie na każdej wersji Win10 da się wyłączyć aktualizacje sterowników przez WU.

Potwierdzam, męczyłem się z tym kiedyś przy wgrywaniu customowych wersji Androida na telefon. Przy instalacji sterów na Windowsie musiałem wyłączyć sprawdzanie podpisu cyfrowego, a i samo to nie wystarczyło. Ostatecznie problem rozwiązałem, ale pamiętam, że trochę czasu to zajęło. Szkoda zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wynalazku jakim jest Win10 ma znaczenie. Raz musisz wyłączyć sprawdzanie podpisu cyfrowego by zainstalować sterownik, dwa niepodpisany sterownik i tak zostanie dość szybko zastąpiony podpisanym przez WU, trzy nie na każdej wersji Win10 da się wyłączyć aktualizacje sterowników przez WU.

 

Nie oszukujmy sie - sterowniki modowane i/lub niepodpisane cyfrowo instaluja ludzie ktorzy zazwyczaj wiedza "jak trzeba je zainstalowac" wiec i rowniez wiedza co zrobic by pozostaly w systemie

podpis cyfrowy nie wnosi nic kompletnie do stabilnosci dzialania urzadzenia itd. a i nawet podpisany cyfrowo sterownik moze zostac nadpisany przez aktualizacje. Moze rowniez zostac nawet usuniety i zastapiony starszym z WU bo i takie przypadki znam.

Reasumujac - brak podpisu cyfrowego nie jest czyms na co zwraca sie uwage gdy ktos zabiera sie za customizacje/modowanie sterownikow czy dodawanie/usuwanie z nich czegokolwiek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zuzywa ponad 20% ten nvidia container

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zuzywa ponad 20% ten nvidia container

z użyciem containera był problem pare wersji wstecz, pózniej było to rozwiązane, śmiesznie by było gdyby problem wrócił moze nie w 50% tak jak było wtedy ale teraz mimo wszystko :E zakończyłem proces i po chwili powrócił ale już nie zjada zasobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo. po restarcie kompa tez ok

 

wylaczylem kompa i po wlaczeniu znowu jest ponad 20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo. po restarcie kompa tez ok

 

wylaczylem kompa i po wlaczeniu znowu jest ponad 20%

To jest proces od telemetrii, mimo iż użyłem przy instalacji NVSlimmer i wyłączyłem zbędne śmieci to telemetria jest w sterowniki i mimo wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba wrocic do 425.31? Tam nie bylo tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to się stało po wyjściu z uśpienia. Coś jest nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego problemu u siebie osobiście ani po starcie systemu, ani po graniu. Z tego co czytałem problem występuje u osób z najnowszą, majową kompilacją Windows 10 co nie zmienia faktu, że udało im się problem dosyć szybko namierzyć i zapewne będzie hotfix.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...