Skocz do zawartości
kar08

Facebook nie działa mi poprawnie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

nie wiem już gdzie się udać z tym pytaniem, więc postanowiłem napisać tutaj :P. Od pewnego czasu mam problem z facebookiem, a dokładniej z fanpejdżami i nie wiem już co mogę z tym zrobić. Po wejściu na byle jaki fanpage po lewej stronie w tym menu brakuje mi kilku opcji. Jak wcześniej miałem podstrony Strona główna, Informacje, Zdjęcia, Filmy, Wydarzenia, Posty, Grupy, Społeczność, Informacje i reklamy, tak od pewnego momentu mam tylko - Strona główna, Informacje, Zdjęcia, Filmy, Informacje i reklamy. Jest to uciążliwe ponieważ uniemożliwia mi to przeglądanie postów polajkowanych muzyków czy drużyn. Żadne czyszczenie cache czy cookies nie pomaga, co dziwniejsze, problem występuje tylko na moim koncie. Logując się na innym komputerze jest to samo, a logując się na moim ale na inne konto wszystko działa jak należy. Szukałem jakichś opcji w ustawieniach i nic. Nie wiem czy dostałem jakiegoś shadow bana na przeglądanie zawartości czy co, rzadko się udzielam, raczej tylko przeglądam. Szukałem w Google i nie znalazłem, żeby ktoś miał podobny problem. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły jak to naprawić to będę wdzięczny, nie widzi mi się korzystanie z drugiego konta cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich miesiąc temu i tylko podziękowali mi za informację o problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni FB w ogóle działa fatalnie. Najpierw wysłane komentarze pojawiały się z półminutowym opóźnieniem, a dziś nic nie można napisać pod postami, bo strona sama przewija się do góry i "ucieka" wątek. Albo piszę się w messengzerze i urywa zdanie, które wkleja się gdzieś na jakiejś stronie, a ludzie myślą, że ktoś pijany to wysyła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia nie moge wejsc na PC na profil nikogo bo wyswietla mi sie ze 'robilem to duzo razy i mam a funkcje zablokowaną'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...