Skocz do zawartości
rolnik12

Czy jest sens instalować Comodo Firewall Free razem z antywirusem Panda Dome?

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie antywirusa Panda Dome i myślę nad zainstalowaniem firewalla Comodo Firewall Free. Jest w ogóle sens instalować ten firewall jak juz mam antywirusa? Czy te dwa programy nie będa się gryźć ze sobą o czy w efekcie nie będzie takiej sytuacji że ani Panda ani Comodo Firewall mnie nie chroni bo te dwa programy będą sobie przeszkadzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, te programy nie będą ze sobą kolidować.

Edytowane przez vhp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zainstalowałem sobie antywirusa Panda Dome i myślę nad zainstalowaniem firewalla Comodo Firewall Free. Jest w ogóle sens instalować ten firewall jak juz mam antywirusa? Czy te dwa programy nie będa się gryźć ze sobą o czy w efekcie nie będzie takiej sytuacji że ani Panda ani Comodo Firewall mnie nie chroni bo te dwa programy będą sobie przeszkadzać?

 

Testowałem taki duet i nawet go proponuję - klik. Nie ma konfliktów, a zestaw jest lżejszy i lepiej współpracuje z Windows 10 od Comodo Internet Security.

 

Sens jak najbardziej jest ponieważ Panda nie jest w stanie wykryć wszystkich najnowszych zagrożeń i ataków sieciowych. W CF wyłącz HIPS i włącz automatyczną izolację. Jest to bardziej wygodne i łatwiejsze rozwiązanie. Nierozpoznane aplikacje otwieraj w auto-sandboxie lub testuj na wirtualnym pulpicie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FortiClient generuje dużo fałszywych alarmów i daleko mu do duetu Panda Dome & Comodo Firewall.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...