Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PanDawid

Studia, automatyka i robotyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Matura zbliża się wielkimi krokami, a po maturze przyjdzie czas na wybór studiów. Jestem w klasie maturalnej i mam duży dylemat, mianowicie zastanawiam się nad AiRem na wydziale mechaniczno technologicznym lub nad AiRem na wydziale automatyczno elektroniczno informatycznym na Politechnice Śląskiej. Czy ktoś z Was orientuje się na czym polegają różnice i który warto wybrać? Różnice w przedmiotach są spore (przedmioty na mt bardziej mi odpowiadają). Czy po jednym i drugim wydziale będę mógł w równym stopniu rozwijać umiejętności programowania? Im dłużej szukam odpowiedzi na te pytania tym mniej wiem, a szkoła średnia niestety nie przekazuje takiej wiedzy. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AiR na AEI to bieda jeśli chodzi o sprzęt. Goście tam bardzo często są oderwani od przemysłu. Mają nieco bardziej naukowe podejście. Bardzo dobre miejsce, jeśli nie robią na Tobie wrażenia bezużyteczne zajęcia "praktyczne" z MT.

 

Ja jestem po AEI i powiem szczerze, że to nie jest zawodówka jak na MT. Tutaj zawodowych rzeczy uczysz się sam a prowadzący podają Ci matmę i fizykę ;)

 

Edit: programowania Cię nikt nie nauczy. Studia w ogóle niczego nie uczą. Uczysz się Ty a studia są tylko po to, aby wiedzę zaprezentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...