Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lChrumekl

Problem z kartą/ grafiką

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, mam problem z grafiką komputera, w poniższych linijkach postaram się go jak najdokładniej opisać.

 

 

 

Co działa nie tak? Czy wyświetla się jakiś komunikat? - Gdy wchodzę w grę typu Fortnite/ Apex Legends w lobby mam bardzo rozmazany obraz. Jedyne rozwiązanie jakie pomaga to wyłączanie wygładzania krawędzi, ale wiadomo, że bez tego obraz powinien być naprawdę w dobry. Problem ten pojawia się głównie w lobby, jak przejdę do gry to nie zawsze on występuje.

Od kiedy? - Na początku grałem na zintegrowanej grafice Intela, i nie zwracałem na to uwagi, potem zakupiłem kartę, i dostrzegłem ten problem.

Czy coś było robione przed nastaniem awarii? - Nic nie zmieniałem.

Jakie kroki już poczyniłeś/aś w celu naprawy? - Aby wyeliminować rozmycie grafiki testowałem wiele ustawień. Zmieniałem Antyaliasing, TSAA, instalowałem DirectX najnowsze wersje, aktualizowałem wszystkie sterowniki, zmieniałem rozdzielczość, częstotliwość odświeżania.

 

 

Specyfikacja mojego komputera:

 

Procesor - Intel Core i5 7500 3,4GHz

Płyta główna - Gigabyte Z270 Gaming K3

Karta graficzna - MSI Radeon RX 570 8GB

Dysk twardy - Barracuda 1TB/ ADATA 128GB

Zasilacz - Chieftec 600W

Pamięć RAM - Patriot Viper Elite DDR4 8GB 2400MHz

Monitor - AOC 21,5" i2269Vwm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz we wszystkich grach czy tylko w tych co podałeś? odpal sobie Unigine Valley 1.0 benchmark i zobacz czy przejdzie wszystko z "normalnym" obrazem

ewentualnie możesz ściągnąć Superposition Benchmark, też nieźle jedzie po karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...