Skocz do zawartości
LubieKomputeryDwa

Zestaw komputerowy na części: i7-8700k | EVGA GTX1080ti FTW3 | Maximus X Hero | G.Skill Trident Z RGB 3200 2x8GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam na sprzedaż zestaw komputerowy składający się z poniższych komponentów:

  • procesor Intel i7-8700k, 6/12 rdzeni/wątków, 3.7/4.6GHz, 12MB, LGA1151, 14nm, BOX (BX80684I78700K), odblokowany mnożnik do podkręcania, bardzo dobra partia, 5GHz na 1.28V
  • płyta główna Asus ROG Maximus X Hero (bez WIFI) rozmiar ATX
  • pamięć RAM G.Skill Trident-Z RGB 2x8GB 3200MHz CL16 (łącznie 16GB)
  • chłodzenie NZXT Kraken X62 v2

Każdy z przedmiotów jest w pełni sprawny i funkcjonalny. Posiadają oryginalne dokumenty sprzedaży i są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenta wraz z pełnym zestawem akcesoriów. Jestem ich pierwszym właścicielem i osobiście na nich pracowałem i o nie dbałem. Każdy z przedmiotów będzie sprzedawany za pośrednictwem allegro aby zwalidować transakcję. Są objęte gwarancjami producentów do ok. września/października 2020 (niektóre komponenty o wiele dłużej, patrz opisy). W poniższym linku znajduje się galeria zdjęć https://imgur.com/a/mD6wy3X

 

Część z podzespołów jest sprzedawana w pakiecie oraz warunkowo tj.:

Poniższe pozycje nie zostaną sprzedane, do puki jedna z powyższych pozycji nie znajdzie nowego domu:

Proszę o wyrozumiałość w związku z takim uwarunkowaniem sprzedaży, sprzedaż jednej z pierwszych pozycji ma pokryć kupno laptopa, i nie mogę sobie pozwolić na sytuację, że najpierw sprzedam np. chłodzenie i zostanę wtedy w ogóle bez komputera...

 

Poniżej opisy poszczególnych podzespołów wystawionych na sprzedaż:

 

Procesor:

 

Procesor i7-8700k jest w pełni sprawny i działa bez szwanku (używany aktualnie w momencie pisania tego posta). Pochodzi z fenomenalnej partii (kupiony w dniu premiery), znajdująca się w zestawie płyta główna jest w stanie wykręcić go na 5GHz przy napięciu zaledwie 1.28V (stabilny przy OCCT, Asus Real Bench, renderowanie grafiki z AVX offset 0 ) z temperaturami poniżej 85 stopni (przy chłodzeniu AIO 280mm) https://youtu.be/v7THNLCQym0. Gwarancja producenta do października 2020. Kupujący otrzyma procesor z kompletem akcesoriów producenta:

  • oryginalne opakowanie
  • ochronne wstawki oraz plastikowe opakowanko na CPU
  • instrukcja
  • magnetyczny badge na obudowę "Intel Core i7"

Specyfikacja producenta: https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/126684/intel-core-i7-8700k-processor-12m-cache-up-to-4-70-ghz.html

 

Płyta główna:

 

Płyta główna Asus ROG Maximus X Hero (bez WIFI) jest pełni sprawna i działa bez szwanku (aktualnie używana, również w momencie pisania tego posta). Informacja na temat możliwości OC j.w. (tylko w przypadku sparowania z przetestowanym przezemnie CPU). Posiada wgrany stabilny BIOS 1602 i nigdy nie sprawiała problemów np. z synchronizacją Asus Aura (paski LED, paski adresowalne itp.) czy też detekcją dysków NVME M.2. Gwarancja producenta do września 2020. Kupujący otrzyma ją z kompletem akcesoriów producenta:

  • przewody SATAIII 2x kątowy, 2x prosty
  • zestaw elementów montażowych do dysku M.2
  • osłonka na socket procesora
  • narzędzie do szybkiego montażu procesora
  • DVD ze sterownikami
  • ramię do montażu wentylatora VRM
  • mostek SLI HB (2-way)
  • szybkozłączka do przewodów front panelu obudowy
  • zaślepki portów
  • przedłużacz do taśm RGB (1x dla zwykłych i 1x dla adresowalnych)
  • zestaw elementów montażowych do akcesoriów 3D
  • podkładka pod kubek ROG
  • zestaw nalepek ROG
  • magnetyczny badge na obudowę ROG
  • nalepki organizacyjne na kable
  • instrukcja

Parametry płyty głównej, również dostępne na stronie producenta https://www.asus.com/pl/Motherboards/ROG-MAXIMUS-X-HERO/specifications/

  • Wsparcie dla procesorów 8mej i 9tej generacji
  • Obsługa pamięci do prędkości 4133 (OC XMP) i pojemności do 64GB
  • Obsługa technologii NVIDIA 2-way SLI oraz AMD 3-way CrossFireX
  • Gniazda rozszerzeń 2x PCIE 3.0 x16 (x16 lub dwa x8); 1x PCIE 3.0 x16 (tryb x4); 3x PCIE 3.0/2.0 x1
  • Dwa gniazda M.2 2242/2260/2280, jedno tryb SATA i PCIE 3.0x4, drugie tylko PCIE 3.0x4
  • Obsługa RAID 0, 1, 5, 10
  • Sieć LAN INTEL I219V z Anti-Surge LANGuard
  • Dźwięk 8mio kanałowy ROG SupremeFX, 32bit/192kHz
  • Porty USB: 1x USB 3.1 Gen 2 (front panel); 2x USB 3.1 Gen 2 (tył obudowy, jeden USB A, jeden USB C)
  • 6x USB 3.1 Gen 1 (4 tył obudowy, 2 front panel)
  • 6x USB 2.0 (2 tył obudowy, 4 front panel)
  • Funkcje OC: Asus C.P.R, MEM OK!, Slow Mode, Tryb LN2, ReTry, Safe Boot, Start i Reset na płycie głównej; przywracanie BIOS przez USB Bios Flashback

 

Pamięć RAM:

 

Pamięć RAM to F4-3200C16D-16GTZR G.Skill Trident Z RGB 2x 8GB 3200MHz CL16. Działa w 100% stabilnie i pewnie z profilem XMP 3200MHz i command rate T1/N1 Pamięć przechodzi w 100%, bez zająknięcia wszystkie cztery passy i 48 testów z MemTest86 https://imgur.com/a/oJQtQB3 co daje nam stan idealny. Producent deklaruje gwarancję dożywotnią. Kupujący otrzyma wraz z pamięcią oryginalne akcesoria:

  • oryginalne opakowanie zabezpieczające
  • magnetyczny badge na obudowę "G.Skill Go Beyond Limits"

Parametry pamięci, również dostępne na stronie producenta https://www.gskill.com/en/product/f4-3200c16d-16gtzr

  • Seria: Trident Z RGB
  • Typ: DDR4
  • Multi Channel: TAK, Dual Channel
  • Testowana prędkość: 3200MHz
  • Testowana latencja: 16-18-18-38
  • Testowane napięcie: 1.35V
  • Prędkość bazowa: 2133MHz
  • Napięcie bazowe: 1.2V
  • Wysokość: 44mm
  • Profil Intel XMP 2.0

 

Chłodzenie

 

Chłodzenie jest w pełni sprawne i w bardzo dobrym stanie wizualnym: jeden z przewodów AIO ma lekko przetartą wierzchnią warstwę oplotu (był zbyt blisko metalowej części radiatora pamięci RAM), nie ma to absolutnie żadnego wpływu na działanie chłodzenia (widoczne na zdjęciu); na zwierciadle znajduje się mikroskopijna skaza wielkości główki od igły, praktycznie nie widoczna w normalnych warunkach (po kilkunastu próbach udało mi się ją uchwycić na zdjęciu). Chłodzenie jest w pełni sprawne i funkcjonalne (sam na nim pracuj, nawet teraz wystawiając aukcję), nie ma problemów z synchronizacją z CAM 3.7.3. Gwarancja producenta do września 2023 Chłodzenie jest niesamowicie wydajne, jest w stanie wychłodzić procesor i7-8700k działający z prędkością 5GHz i utrzymywać go w temperaturach około 80 stopni Celsjusza

Nigdy nie zawiodło i nie sprawiało żadnych problemów.

 

Kupujący otrzyma wraz z chłodzeniem komplet akcesoriów producenta:

  • oryginalne opakowania zabezpieczające i ochronne
  • komplet elementów mocujących do obudowy
  • przedłużka SATA do zasilania, splittery do wentylatorów, przewód USB do synchronizacji z komputerem
  • instrukcja

Parametry chłodzenia, również dostępne na stronie producenta https://www.nzxt.com/products/kraken-x62

  • synchronizacja z oprogramowaniem CAM
  • Oświetlenie RGB (logo oraz pierścień): Stałe, oddychanie, zanikanie, Marquee, pulsowanie, rainbow, przemienne, Tai Chi, wizualizacja chłodzenia, Ładowanie, inteligentne według temperatury i inteligentne według odtwarzanej muzyki
  • Prędkość pompy: 1600 do 2800 RPM +/-300
  • Rodzaj wentylatorów: AER P 140mm
  • Głośność wentylatorów: 21 do 38 dBA
  • Prędkość wentylatorów: 500 do 1800 RPM +/-300
  • Wymiary radiatora: 315 x 143 x 30 mm
  • Wymiary pompy: 80 x80 x52.9 mm
  • Kompatybilność z socketami CPU:Intel Socket 1151, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, 2066; AMD SocketTR4, AM4, FM2+, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2
  • Tryby pracy: cichy, wydajny, ręczny oraz definiowany przez użytkownika (custom curve)

Dodatkowe cechy:

  • zaawansowane oświetlenie RGB
  • przewody wychodzące z AIO zostały obłożone customowym oplotem paracord w kolorze czarnym/szarym
  • oryginalny przewód USB został zastąpiony kątowym, oplatanym (czarny nylonowy oplot), który zajmuje mniej miejsca i jest bardziej estetyczny

 

Serdecznie zapraszam do kupna. Tak jak wspominałem wszystko jest w pełni sprawne i działa niezawodnie. Przed wysyłką każdy z komponentów zostanie gruntownie wyczyszczony i bezpiecznie zapakowany co pozwoli cieszyć się nim tuż po rozpakowaniu. Pytania proszę kierować najlepiej przez allego "Zadaj pytanie sprzedającemu" lub na priv.

Edytowane przez LubieKomputeryDwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale mi ciśnienie podniósł durny babol  W pewnym zadaniu po odszukaniu części należy wykonać prototyp z technologią z zamierzchłych czasów ale nie mogłem zrobić bo NPC z zadania stanął mi przy warsztacie i musiałem fast-travelem iść gdzie indziej sobie uklepać Co za głupota cały stół obleciałem to się nie da bo baran tak mi się ustawił... nosz k....   
    • Przejściowo można, jako obniżenie emisji, ale docelowo do osiągnięcia net zero to już nie. Trzeba będzie wynaleźć jakieś tanie i powszechnie technologie magazynowania albo wychwytu,
    • Karta 3070 8GB nie ma 6GB. Chłodzenie średnie, ale jak zrobisz UV procesora to podejrzewam, że wystarczy do utrzymania przyzwoitych warunków pracy.
    • DG2 to kopia jedynki, w jedynce mam więcej przegrane niż w DG2, i widzę, że to ładniejsza" kopia, plus znerfione kilka elementów z jedynki, ale nie wiem zna stanu gry na premierę, czy np eternal ferrystone było, czy wprowadzili z czasem, jest też normalna jego wersja, w porównaniu do dwójki, w jedynce dawaj nieograniczony teleport do miejsca gdzie odkryliśmy, lub postawiliśmy portal- ten portal w dwójce jest w mikropłatnościach, w jedynce mam w cholerę kamieni teleportacji do przywołania pionków, w dwójce, widzę, że w tym samym czasie co w jedynce zdobywam go dużo wolniej i mniej, ale obstawiam, że podnieśli poziom trudności plus dodali opcję kupienia tego w mikropłatnościach, stąd jest go bardzo mało. Jak się podoba jedynka to i dwójka się spodoba, mi się podoba, jest dużo bardziej urozmaicona, mimo tego cyrku z DLC, ale one nie muszę wpływać na naszą grę, gra jest tak stworzona, jedynce było to samo, tylko jak piszę, pewne elementy są znerfione i ograniczone, zapewne pod próbę wciskania graczowi mikropłatności, zapewne to trafne moje domysły i nie tylko. Gra ma kilka mankamentów, jak prawie w kółko walczymy z tymi samymi, w jedynce to samo, walki, gobliny, bandyci, o cyklop, troll i koniec, czasem harpie, w dwójce to samo, plus kilka nowych zagrożeń, ale w dwójce jestem na początku przygody. Nie wiem co Kiszak opowiada, bo nie chcę sobie spoilerować, ale podglądałem jego wcześniejsze wywody z gry, i cóż ciężko się nie zgodzić z kilkoma rzeczami, ale były one już podawane w temacie.
    • I dobrze bo ER jest świetny.Podziwiam skila i wytrwałość ludzi pokonujących takich bossów bez lvl postaci
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...