Skocz do zawartości
Mein

Monitor śmierdzi spalenizną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż zakupiłem nowy monitor jakiś tydzień temu, 240hz najtańszy jaki się tylko dało, dostępny w x komie za 999zł, model dokładnie o ten

Acer KG251QDBMIIPX czarny 240Hz

https://www.x-kom.pl/p/444657-monitor-led-24-269-acer-kg251qdbmiipx-czarny-240hz.html

i tak się składa że dziś porządkowałem kable i poczułem od tylnej strony monitora taki charakterystyczny zapach, a raczej smród, tak zwanych "przegrzewających się komponentów" jak to niektórzy nazywają, mam nadzieję że wiecie o co chodzi.

Smród jest dosyć mocno odczuwalny, praktycznie czuć już go przy "poprzeczce" monitora. I teraz pytanie czy jest to normalne dla monitorów 240hz? Czy może odsyłać ten monitor w ramach zwrotu 14 dniowego. Od razu powiem, że po ustawieniu 85hz smród momentalnie się zmniejszył, a teraz nie jestem w stanie go odczuć. Co mam robić?

Z góry dzięki

Edytowane przez Mein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym doradzał mimo wszystko zwrot jak jeszcze masz możliwość go zwrócić i wymianę na drugi egzemplarz. Być może trafiła Ci się walnięta sztuka, jeśli kolejny będzie miał to samo to najwyraźniej "ten typ tak ma".

Edytowane przez Bunny99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...