Skocz do zawartości
Makavcio2

Grał ktoś ostatnio w Dying Light?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule - odpalał ktoś Dying Light z wszystkimi bajerami/DLC na W10? Gra w wersji 1.33.

Próbuję odpalić i nic się nie dzieje. Chwilę pozgrzyta, pyk i nie ma.

Podobno jest to problem z najnowszą aktualizacją i wersja 1.32 działa ok, ale poklikałem trochę po galaxy (mam wersję gog ofc) i nie wiem, jak zainstalować starszą wersję. Do tego nie uśmiecha mi się znowu ściąganie i instalowanie takiego klocka...

 

W grę grałem w jakiejś tam wczesnej wersji. Średnio przypadła mi do gustu, ale w weekend będę miał najazd gówniaków i trzeba im zaoferować coś więcej niż strategie, żeby spokojnie flaszkę obalić z ich właścicielami :E Teraz dostałem w prezencie The Following, czy jak to tam się nazywa i jakieś inne bzdety. Kiedyś działało bez problemu, teraz nie działa w ogóle.

 

Poszukiwania w necie dały tylko sugestię, że to coś z microsoft visual c++. Przeinstalowałem i nic.

Oprócz tego instalacja starszej wersji.

Na forum gog jak zwykle mnie olali :]

 

Gra kiedyś była popularna - może jeszcze ktoś pyka i mierzył się z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale ściągam już w tym momencie ponad 100GB innych rzeczy i jeśli nie pomoże jakaś aktualizacja vc++ czy coś w tym stylu, DL sobie raczej po prostu daruję. Sprezentowanie mi tych dodatków było dość mało subtelną sugestią, ale kurna, Fallout 4, GTA V, Skyrim, TDU 2 i jakieś stado indyków powinno wystarczyć.

Idę teraz zrobić backup zapisów gry z Wieśmaka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersję steam z dodatkami (The Following i jakieś inne), przed chwilą odpalałem, wszystko chodzi normalnie, win10 64bit Pro

oczywiście steam aktualizacje pobiera automatycznie, więc raczej najnowsza jest wgrana

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...