Skocz do zawartości
Kolinnn

Problem z rozdzielczoscia w cs go

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam problem dotyczący rozdzielczości w cs go. Jakiś czas temu zauważyłem, że moje 4:3 jest jakieś dziwne, tak jakby wszystko było węższe i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Kolinnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grać w natywnej rozdzielczości monitora albo kupić sobie CRT 4:3 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem jak można psuć sobie oczy (i mózg) graniem w niższej rozdzielczości niż natywna a co dopiero w 4:3 w CS:GO.

 

Jeśli nie wychowałeś się na 1.6 i grasz tak tylko dlatego że grają tak pr0 gracze ( a i tak coraz mniej bo świeże roczniki grają na FHD), to tylko się meczysz. Skilla nie da ci do żadnego a jedynie go pogorszy bo niższa rozdzielczość = gorsza widoczność i rozmazany obraz. O kątach widzenia 4:3 vs 16:9 nie wspomnę. Ile razy na ważnych turniejach przeciwnicy się mijają nie widząc siebie bo mają 4:3 właśnie to nie wspomnę ( stream jest w 16:9 ofc)

Edytowane przez manuelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, jeżeli nie wychowywałeś się na 1.6 to sobie daruj. Ja próbowałem grać na 4:3 rozciągniętym do 16:9 ale te porozciągane modele nic nie dawały ;)

Przeskoczyłem na natywną rozdzielczość i jest gitarka.

 

Jeżeli natomiast nadal chcesz tak grać to sprawdź w jakim trybie pracuje monitor.

Spróbuj w ustawieniach monitora pokombinować z proporcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem jak można psuć sobie oczy (i mózg) graniem w niższej rozdzielczości niż natywna a co dopiero w 4:3 w CS:GO.

 

Jeśli nie wychowałeś się na 1.6 i grasz tak tylko dlatego że grają tak pr0 gracze ( a i tak coraz mniej bo świeże roczniki grają na FHD), to tylko się meczysz. Skilla nie da ci do żadnego a jedynie go pogorszy bo niższa rozdzielczość = gorsza widoczność i rozmazany obraz. O kątach widzenia 4:3 vs 16:9 nie wspomnę. Ile razy na ważnych turniejach przeciwnicy się mijają nie widząc siebie bo mają 4:3 właśnie to nie wspomnę ( stream jest w 16:9 ofc)

 

Jak chcecie mi pisać takie rzeczy to darujcie sobie. 4:3 jest dużo lepsze bo są dużo większe modele i gra jest dynamiczniejsza. A jak chodzi o to że ''chce być jak pro gracze'' to mam już 5000 godzin w csgo, wszystko możliwe zdobyłem( global, 10lvl faceit itd), gralem na lanach wiec prosze nie piszcie mi, że chce być jak pro. Szukałem pomocy w problemie a nie waszych rad..

 

I grałem całe życie na 4:3 i dalej gram ale ostatnio zmieniło się jakoś i jest węższe wszystko(nie chodzi o blackbarrsy). Nie mogę tu wgrać zdjęć, ale dam wam linka gdzie są zdjęcie i jakby ktoś wiedział co zrobić to proszę o pomoc https://www.mpcforum.pl/topic/1657753-problem-z-rozdzielczoscia/

Edytowane przez Kolinnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...