Skocz do zawartości
Wo@Jtwek

Router do 150zł (orange).

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że ostatnimi czasy mój obecny router czyli TP-LINK TD-W8961N zaczyna szwankować, ma już swoje lata.

Mieszkam obecnie na wsi, także nic innego niż orange do 20mb/s nie mam w ofercie.

Moglibyście polecić mi jakiś lepszy router do tego typu połączenie (RJ-11)?

Z góry dziękuję za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dla ciebie znaczy "lepszy model" ?? ;) Czego oczekujesz od tego sprzętu w tej kwocie?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie co masz dostępnego z tej listy:

TP-Link TD-W8960N, ASUS DSL-N12E, ASUS AC750, TP-LINK TD-W8968, NETGEAR N300 D1500 ADSL2+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dla ciebie znaczy "lepszy model" ?? ;) Czego oczekujesz od tego sprzętu w tej kwocie?? ;)

Lepszy, znaczy działający stabilnie w tym wypadku, w tej kwocie myślę, że mogę tego oczekiwać :E

 

Z wyżej wymienionych najbardziej interesujący wydaje się być ASUS DSL-N12E

Edytowane przez Wo@Jtwek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz łącze VDSL, to warto już wziąć router z takim modemem. Pozwoli Ci to uzyskać większe prędkości i zmniejszyć ping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS DSL-N12E

 

Polecacie router, którego wsparcie firmware-u Asus zakończył w 2014 roku. Gratualcje dla PCLab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS DSL-N12E

 

Polecacie router, którego wsparcie firmware-u Asus zakończył w 2014 roku. Gratualcje dla PCLab.

No i co w związku z tym? Znasz jakieś podatności które dyskwalifikują ten router?

Niestety technologia ADSL powoli odchodzi do lamusa, więc nowości w urządzeniach ją obsługujących nie ma zbyt wiele. Trzeba używać to co jest dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co w związku z tym? Znasz jakieś podatności które dyskwalifikują ten router?

Niestety technologia ADSL powoli odchodzi do lamusa, więc nowości w urządzeniach ją obsługujących nie ma zbyt wiele. Trzeba używać to co jest dostępne.

Nie wiem, ale to tak jakbyś dziś kupował komputer z Windows XP, albo Windows 98. Kupowac sprzet z oprogramowaniem, które za dwa lata będzię do niczego. Poza tym podatność to nie wszystko. Czy ci co testowali ten router sprawdzili jak modem ADSL radzi sobie z synchronizacją linii, szczególnie kipeskich lub dalekich od centrali?

 

Co do drugiego zdania się zgodze jednak nadal w obiegu i Orange głównie nadal na tym zaciera ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, [..]

Więc jak nie wiesz, to nie troluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...