Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z mikrofonem w słuchawkach (Tracer Hydra 7.1) otóż z dnia na dzień przestał on działać poprawnie. Wczoraj grałem w gry i każdy mnie słyszał normalnie a nic nie mieszałem w ustawieniach mikrofonu ani nie uderzałem mikrofonu (dodam jeszcze,że słuchawki mają trochę ponad rok). Dzisiaj natomiast kiedy rozmawiam w grze, ludzie mnie nie słyszą kiedy odsune się na 3cm od mikrofonu, a kiedy już jestem przy tym mikrofonie to słychać mnie tak cicho,że nie wiem już co robić. Oglądałem różne fora ale nie pomogło mi nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracer :P obstawiam że walnięty takie słuchawy nic nie warte Superluxy isk za 70zł są lepsze

Mikro zobacz na innym kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem problem, sam dotarłem do tego. Pobrałem Driver Booster i zaktualizowałem sterowniki. Nie wiem co masz do Tracerów, to wcale niezłe słuchawki. Napewno lepsze od Razer Kraken które kosztują 250zł+ a są badziewne, i wiem o czym mówie bo miałem Razery i zepsuła mi się lewa słuchawka po miesiącu albo dwóch, a Tracery mam już ponad rok i są w OK stanie. Mój kolega też miał Razery to tak samo mu się zepsuła prawa słuchawka też nie długo po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...