Skocz do zawartości
NERTY

problem z uruchomieniem konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem z xboxem one s. jak podłącze xboxa do prądu włączę go to jest charakterystyczny dzwięk i zapala się dioda po 3-4 sekundach konsola mi się wyłącza i żeby ją włączyć muszę wyjąć i włożyć kabel od xboxa jeszcze raz. próbowałem z resetem.

Może macie jakieś pomysły jak to naprawić

PS. dodam jeszcze że jak rozkręcałem xboxa to znalazłem tam 50 groszy. może to zrobiło zwarcie ale nie jestem pewny.

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i żeby ją włączyć muszę wyjąć i włożyć kabel od xboxa jeszcze raz. (...)

 

 

Nie nigdy sie nie uruchamia

 

Eee, masło maślane. To włącza się czy nie... bo raz piszesz tak a raz tak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, masło maślane. To włącza się czy nie... bo raz piszesz tak a raz tak :E

chodziło mi o to że muszę wyjąść kabel żeby kolejny raz uruchomić xboxa i żeby kolejny raz tak samo się stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałeś już tu temat? Bo jak podłączysz Xbox'a do prądu i go od razu włączysz, to wyda dźwięk uruchamiania, ale się nie uruchomi, ale już to pisałem w podobnym temacie, nie wiem czy twoim, tzn. że po podłączeniu do prądu warto odczekać 10 sekund.

Jakim cudem do Xbox One S wpadło Ci 50gr? Przez napęd włożyłeś? Nie ma takich dziur, aby się dało wrzucić monetę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałeś już tu temat? Bo jak podłączysz Xbox'a do prądu i go od razu włączysz, to wyda dźwięk uruchamiania, ale się nie uruchomi, ale już to pisałem w podobnym temacie, nie wiem czy twoim, tzn. że po podłączeniu do prądu warto odczekać 10 sekund.

Jakim cudem do Xbox One S wpadło Ci 50gr? Przez napęd włożyłeś? Nie ma takich dziur, aby się dało wrzucić monetę.

 

Pewnie w jakieś grze wyskoczyło "INSERT COIN" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałeś już tu temat? Bo jak podłączysz Xbox'a do prądu i go od razu włączysz, to wyda dźwięk uruchamiania, ale się nie uruchomi, ale już to pisałem w podobnym temacie, nie wiem czy twoim, tzn. że po podłączeniu do prądu warto odczekać 10 sekund.

Jakim cudem do Xbox One S wpadło Ci 50gr? Przez napęd włożyłeś? Nie ma takich dziur, aby się dało wrzucić monetę.

mam młodszego brata to wszystko wyjaśnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...