Skocz do zawartości
greenxthumb

iPhone 6s problem z baterią

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule mam drobny problem z baterią. Aczkolwiek 2 dni temu zakupiłem w komisie w Krakowie iPhone 6s 64GB używany, natomiast sprzedawca powiedział, że bateria jest nowa, kondycja jej wynosi 100%. I owszem, po wejściu w ustawienia maksymalna pojemność baterii wynosi 100%, natomiast nie jestem w owych 100% pewien czy jest to oryginalna bateria. Wcześniej posiadałem Xiaomi Redmi 4X, który posiada ok 4000 mAh, tak wiem, że jest to niemalże 2 razy więcej niż iPhone 6s, natomiast czy to normalne, abym po naładowaniu do 100%, korzystając z telefonu średnio intensywnie (korzystam z messengera, snapchata, czasem otworzę jakąś stronkę internetową czy przeglądam przez 15-20 minut facebooka co jakieś 2h, czy też słucham muzyki gdy wychodzę na zewnątrz) po ok 6-7h z 100% miał z 10%? Dla zobrazowania, opiszę Wam sytuację z dnia wczorajszego, mianowicie naładowałem telefon do 100%, odłączyłem go o godzinie 18, wyszedłem słuchając muzyki i chatując na messengerze przez około 40 minut, spotkałem się wtedy ze znajomymi więc nie korzystałem z niego zbyt wiele wtedy. Przez następne 2-3h czasem komuś odpisałem, i około godziny 24 miałem 40%. Później powrót do domu (słuchanie muzyki i przeglądanie fb) około 3 byłem w domu z baterią w stanie 11%. - brzmi jeszcze ok, natomiast sytuacja z dnia dzisiejszego wygląda tak, że telefon naładowałem do 100% i odłączyłem o godzinie 12.40, przeprowadziłem dwie rozmowy, które sumarycznie trwały 1h 10min, pokorzystałem z aplikacji typu messenger, snapchat, fb - to wszystko po zsumowaniu trwało 3h i teraz o godzinie 17.50 mam 31%. Ogólnie mówiąc wiem, że bateria w iPhonie 6s nie należy do najlepszych, ale czy to normalne zużycie energii czy powinienem podejść do komisu i zgłosić sprzedającemu, że bateria nie trzyma jak powinna?

Dodam, że komis dał mi 3 miesięczną gwarancję na telefon gdyby coś się zepsuło nie z mojej winy. Pierwszy raz posiadam iPhona i kompletnie nie wiem co zrobić :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak standardowy iPhone experience. "Małe" ajfony mają malutkie baterie i przy aktywnym użytkowaniu procenciki lecą w oczach. Co innego tryb czuwania - tutaj z reguły jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...