Skocz do zawartości
Filip454

Dziwne działanie edytora

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od dawien dawna na PCLab jest problem związany z dziwnym działaniem edytora.

Otóż piszę sobie posta, dodaję w nim cytaty itp. - normalny, zwykły, ludzki post. Potem wysyłam post i usuwają się wstawione enterem akapity, co powoduje sklejanie się linijek tekstu lub tekstu z belką cytatu.

 

Dopiero po dodaniu postu, muszę ponownie go edytować i żeby odkleić linijkę od linijki, muszę wstawić dwa nowe wiersze, a nie jeden, tak jak to zawsze bywało.

Czasem jest to niesamowicie frustrujące bo powoduje, że cały post jest nieczytelny i trzeba go za każdym razem poprawiać. Czy powstało już jakieś rozwiązanie tego problemu? Kiedyś już ktoś o tym pisał.

 

Bardzo proszę o rozwiązanie tego problemu. Od razu mówię, że nie ma to związku z ciasteczkami. Można używać notatnika i robić ctrl+v, ale szanujmy się :E

Ktoś kiedyś pisał, że to podobno wina źle przeniesionego, klasycznego skina IPB (używam od 2005 skina Classic Blue). Na ile to prawda?

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Edytor postów na forum działa tragicznie. Często usuwa nowe linie, czasami wstawia je na końcu postu, przez co trzeba go potem edytować żeby wyglądało to jakoś normalnie. Właśnie przed chwilą pisałem kolejnego posta, a po wysłaniu, bądź podglądzie, usunięte zostały wszystkie nowe linie.

Nieważne jaka przeglądarka, bo używałem przez długi czas Chrome, teraz od jakiegoś czasu FF. Ten problem jest już od bardzo długiego czasu. No i właśnie... zdania w tej linijce (zaczynającego się od "nieważne") też nie mogę przesunąć na dół. lol2.gif Ja używam skina Cethin.

 

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...