Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym wyrabiać opinię na podstawie obserwacji fonów z serii 'lite'. No chyba nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury Petru wypisujesz mamy z 15 Huawei w firmie i nie zauważyłem żeby specjalnie spowalniały. Samsung to bardziej baterie siadają i zasięg ale to tak średnio po 2 latach.

 

i są używane jako firmowe czy prywatne? Bo jeśli firmowe to mają pewnie max 2 aplikacje - to nie dziwota, że normalnie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybór jest prosty - Motorola g7 plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam co jest świetnego w tej g7 za tą cenę? Proc przeciętny, bateria lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam co jest świetnego w tej g7 za tą cenę? Proc przeciętny, bateria lipa.

 

za 1200zł jest już opłacalna , proc wystarczający z czystym androidem . motorola zawsze słynęła z świetnej optymalizacji . To telefon kompletny z bardzo dobrym zapleczem komunikacyjnym , ma wszystko. Dodatkowo głośniki stereo , dobrej klasy aparat z dużą jasnością i OIS to raczej rzadkość w tej cenie . Bateria jest standardowa , starczy na jeden solidny dzień ale ma mega szybkie ładowanie , w 30 min załadujesz 75%. Świetne moto gesty , bardzo dobra jakość rozmów. Sens kryje sie w takich małych rzeczach na ktore wiele osób nie zwraca uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Przecieez to prawie to samo na papierku co zenfone 5 :hmm: uogolniajac.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecieez to prawie to samo na papierku co zenfone 5 :hmm: uogolniajac.

 

prawie tak , motka ma lepszy system i gesty . aparat tez zrobi lepsze fotki na stock apce a nie każdy ładuje gcam . Ekran na plus w Zenfone , do tego gabaryty zenfone tez ma lepsze. Ciężki wybor między nimi . Zenfone powinnien też ciut lepiej trzymac na baterii , jednak ma 300 mAh więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cena imo zamyka sprawę. Gdyby kosztowały tyle samo to owszem, wybór czysto indywidualny, ciężko wskazać lepszego ale jednak Zenek jest 150zl tanszy... A motka i tak po promocji ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego Honor Playa, i wracam do iOSa. No po prostu się nie da normalnie korzystać z telefonu. Ten kto mówi że Android jest taki otwarty na opcje i można wszystko spersonalizować mogę zabić śmiechem obecnie, bo niczym nakładka nie różni się od ograniczonej personalizacji iOS.

 

-Słaby dotyk, bardzo słaby bym powiedział, przypadkowe kliknięcia zdarzają się 3x częściej.

-Słaby głośnik

-Brak wibracji? Albo są bardzo słabe, prawie niewyczuwalne

-Brak szybkiego wyciszenia telefonu

-Sama nakładka to rak

-Brak powiadomień na zablokowanym ekranie, powiadomienia może się pojawiają ale wiadomość już nie

-Słaby czas działania na baterii - liczyłem na więcej, w typowym korzystaniu telefonu lawiruje między 12-14h dziennie, co daję magiczne ~2-4h więcej niż na IP 6s przy 3x większej baterii na Honorze, ekran zabiera 50% baterii, słabo.

-Denerwujące UI, z mniejszymi bądź większymi brakami/błędami w ogólnym korzystaniu z telefonu

 

Jeśli to jest jeden z lepszych telefonów do 1k zł, to wypada na takie 4/10.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

honorow/huaweiowa nakladka emiui czesto porownywany do xiaomiowego miui jest troche inne i moim zdaniem lepsze to od xiaomi, ale ktos przyzwyc zajony do apple nie znajdzie dla siebie androida z mozliwoscia przestawienia sie tak latwo

 

zainstaluj nova launcher i zobacz czy da rade sie ustawic to co chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego Honor Playa, i wracam do iOSa. No po prostu się nie da normalnie korzystać z telefonu. Ten kto mówi że Android jest taki otwarty na opcje i można wszystko spersonalizować mogę zabić śmiechem obecnie, bo niczym nakładka nie różni się od ograniczonej personalizacji iOS.

 

-Słaby dotyk, bardzo słaby bym powiedział, przypadkowe kliknięcia zdarzają się 3x częściej.

-Słaby głośnik

-Brak wibracji? Albo są bardzo słabe, prawie niewyczuwalne

-Brak szybkiego wyciszenia telefonu

-Sama nakładka to rak

-Brak powiadomień na zablokowanym ekranie, powiadomienia może się pojawiają ale wiadomość już nie

-Słaby czas działania na baterii - liczyłem na więcej, w typowym korzystaniu telefonu lawiruje między 12-14h dziennie, co daję magiczne ~2-4h więcej niż na IP 6s przy 3x większej baterii na Honorze, ekran zabiera 50% baterii, słabo.

-Denerwujące UI, z mniejszymi bądź większymi brakami/błędami w ogólnym korzystaniu z telefonu

 

Jeśli to jest jeden z lepszych telefonów do 1k zł, to wypada na takie 4/10.

 

 

wybrałeś telefon reklamowany jako smartfon do gier, czego się spodziewałeś? I to nie kwestia nakładki a telefonu :lol2: :lol2: Było tu kilka bardziej userfriendly wyborów.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrałeś telefon reklamowany jako smartfon do gier, czego się spodziewałeś? I to nie kwestia nakładki a telefonu :lol2: :lol2: Było tu kilka bardziej userfriendly wyborów.

+1

 

 

>brać telefon z syfiastą nakładką

>narzekać na jej działanie

 

profit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem ten telefon nie został mu polecony na forum? ;)

 

Edit

Sprawdziłem, i nie

Ale warto zapamiętać jego słowa.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova launcher powinien zalatwic sprawe ale to juz decyzja nalezy do Ciebie, gorzej nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem ten telefon nie został mu polecony na forum? ;)

 

Edit

Sprawdziłem, i nie

Ale warto zapamiętać jego słowa.

pamiętaj, że jest to osoba, która przechodzi z jednego systemu na drugi.

 

Osoba która by zrobiła Android -> Android nawet by nie odczuła większości z tych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że strony empiku zrobił się taki bazar, jak emag. Wystawiają się za ich pośrednictwem różni sprzedawcy że swoją ofertą.

Niekiedy Empik jest sprzedawcą i tylko wtedy bym się zastanowił i sprawdził źródło pochodzenia i gwarancje.

Ja kupowałem właśnie w ten sposób opaskę amazfit, niby empik jest tylko pośrednikiem ale fakturę wystawia empik więc to on przejmuję tak jakby problem z serwisem i gwarancję. Fajna opcja, bo mogłem wykorzystać kupon prezentowy na co właściwie miałem ochotę, bo mają tam wszelaki sprzęt elektroniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie sprzedawca był empik. przy sprzęcie masz info, kto jest sprzedawca, empik czy inne bestceny.

 

pamiętaj, że jest to osoba, która przechodzi z jednego systemu na drugi.

 

Osoba która by zrobiła Android -> Android nawet by nie odczuła większości z tych problemów.

 

Zobacz co z wymienionych przez niego wad zależy od systemu czy też interfeace.

Kwestie wibry, ekranu, głośności są zależne nie od OS a od samej konstrukcji, która wychodzi na to, że jest marna

 

A co do wiadomości na zablokowanym, to ustawienia prywatności. Albo chcemy widzieć tekst smsa (oraz inni, którzy patrzą nam w telefon) albo nie.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co z wymienionych przez niego wad zależy od systemu czy też interfeace.

Kwestie wibry, ekranu, głośności są zależne nie od OS a od samej konstrukcji, która wychodzi na to, że jest marna

 

A co do wiadomości na zablokowanym, to ustawienia prywatności. Albo chcemy widzieć tekst smsa (oraz inni, którzy patrzą nam w telefon) albo nie.

dlatego napisałem WIĘKSZOŚCI, a nie WSZYSTKIE :)

 

co to za wada na przykład: "-Sama nakładka to rak" :lol2: kupując Huaweia człowiek się godzi na MIUI. Nie podoba się? To nie kupuj tego, tylko weź Motkę czy Xiaomi z Android One...

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten arg pominąłem, bo jest z :zadek:

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...