Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić nowy telefon do kwoty 1300zł. Mam na oku parę ale to zaraz. Chciałbym aby telefon miał w miarę okej baterię, żeby płynnie chodził, aparat nie był najgorszy no i czasem do jakiejś gierki.

- Redmi Note 7

- Honor 8x

- Samsung Galaxy A50

- Honor Play

- Honor 10

- Honor 10 lite

 

Kuszącą propozycją jest ten Redmi Note 7, o ile się nie mylę najtańszy z podanych a specyfikacje ma podobne do nich.

Czy lepszą opcją byłoby dopłacenie tych 150-200 i wybrać coś typu: Xiaomi Mi MIX 2S, Xiaomi Mi 8 czy LG G7 ThinQ?

Chciałbym również usłyszeć propozycję od Was, może jest jakiś model, którego nie dopatrzyłem a byłby dobry w tej kwocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli nie potrzebujesz topowego procesora, najlepszego aparatu to bierz note 7.

 

Za 1300zl to ciężki budżet do wyboru. Bo niby niewiele więcej niż to, co oferują fony po 1000, ale znów niewiele mniej do tych 1500zl, gdzie można już coś ciekawego kupić.

 

Od siebie za 1300zl zenfone 5 jako praktycznie kompletny fon za 1050-1100zl. Masz tam wszystko bardzo dobre w tej cenie. Łącznie z ekranem.

 

Za 1500zl to masz już jak sam wspomniałeś - mi mix 2s, mi8... To już wyższa półka.

Też v30, u11 chociażby. Tu dopiero zaczyna się przebieranie i wybieranie. I gównoburze

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych Zenfone 5, Redmi Note 7. Z droższych warto doplacic do Xiaomi Mi 9 SE.

 

Honor play również jest fajna opcja gdyż ma dobry procesor i baterie a aparat zrobi przyzwoite foto. W zasadzie za 1400zl jest też Huawei Nova 3 to to samo co honor play tylko ma lepszy aparat i coś tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy aparat nie jest aż tak ważny, byle by nie robił tragicznych zdjęć.

Ten honor play albo honor 10 chyba mają jedne z lepszych procesorów w tej cenie, z tym że w 10 jest słabsza bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz honor play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę honor play a redmi note 7 to tak:

Redmi ma lepszą baterię i androdia 9.0 Pie.

Czym się różni interfejs EMUI 8.2 a MIUI 10, i czy różnica między procesorami jest duża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W play masz zeszły topowy procesor huaweia, w redmi sredniawke.

Różnice w systemie to zobacz sobie w jakimś markecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze dwa telefony bym rozważał

 

Mój link

Mój link

wydajne + dobrze wykonane + atrakcyjna cena - 799 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

G6 plus bdb opcja. Już zwykła 6 mnie bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczyła.

 

Nokia też spoko, i okazja. Z tych dwóch można wybierac i przede wszystkim oba wziąć w łapę i porównać sobie.

 

Osobiście wziąłbym zenka, no ale to ja.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten także bym brał pod uwagę Mój link aparat ma OIS i EIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze jesli wchodzi opcja mi9 se albo mi8 to nie ma co sie zastanawiac, honor tez spoko, troche roznic miedzy miui a emiui jest, podobniez emiui jest mniej uporzadkowane, sam przez jakis czas mialem honora 4x, spoko telefon jako firmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Nokii jeszcze jest 7 Plus: Mój link

Większy akumulator, trochę lepszy procesor niż w zwykłej 7.1. 4 GB RAMu też na pewno się przydadzą. Mogły być mniejsze ramki, ale trudno. Jak dla mnie względem Huawei, Samsunga i innych przemawia Android One, zdecydowanie lepsze niż te napakowane funkcjami nakładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1000zl z Chin dostaniesz jeszcze pocophone F1 z dobrym aparatem, bateria 4000mah i snapem 845. W PL kupisz go za ok. 1300zl. Jest to pod każdym względem najlepszy z wszystkich wymienionych smartfonów. Za 999zl w x-kom jest jeszcze Sony Xperia XZ1 ze snapem 835, dobrym aparatem ale tylko przeciętna bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio stałem przed wyborem fona dla żony, miała podobne wymagania oprócz gierek :)

Miał być 8X, ale w końcu kupiłem Asusa Max Pro M2, ze względu na baterię. Nawet fajny, prawie czysty andek, aparat daje radę, bateria wymiata, sporo ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wrzuc mu port z pixela, sprzętowo w Max pro m2 źle nie jest, bo siedzi tam imx 486 f/1.8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanko, zauważyłem że honor 10, chodzi po +/-1500 w sklepach typu MediaMarkt, zaś w empiku kosztuje on 1200. Dlaczego taki spadek? Jak wygląda kupno takiego telefonu w np. empiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcą nie jest empik a bestcena. O samej bestcenie możesz poczytać od groma skrajnie różnych opinii wpisując w google ;) Generalnie sklep nie jest zbyt polecany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcą nie jest empik a bestcena. O samej bestcenie możesz poczytać od groma skrajnie różnych opinii wpisując w google ;) Generalnie sklep nie jest zbyt polecany.

 

 

Czyli mam rozumieć że oni tylko tam dostarczają do odbioru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że strony empiku zrobił się taki bazar, jak emag. Wystawiają się za ich pośrednictwem różni sprzedawcy że swoją ofertą.

Niekiedy Empik jest sprzedawcą i tylko wtedy bym się zastanowił i sprawdził źródło pochodzenia i gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanko. Czy honor play będzie dobrym wyborem pod kątem płynności, baterii i zdjęć w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanko. Czy honor play będzie dobrym wyborem pod kątem płynności, baterii i zdjęć w tej cenie?

 

płynność tak. Bateria powyżej przeciętnej - aparat dupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płynność tak. Bateria powyżej przeciętnej - aparat dupy nie urywa.

a coś z lepszym aparatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś z lepszym aparatem?

 

motorola g7 plus, asus zenphone 5. Kłóciłbym się też czy oppo rx17 neo nie pyknie lepszego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrząc po Twoich fotkach to były one bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...