Skocz do zawartości
azgan

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to samo myślę jak tak w niego gram. Niby ładny ale... jakiś taki archaiczny ;)

 

 

02d2cf4eb5a7a20126a0bd1dbded88a5.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie lapie na ultra w 1080p...tylko co to znaczy? Wiecej niz 30 fps czy jednak stale 60..bo jakos nie wierze ze RTX 2080 pociagnie to na ultra w 60 fps w 4k :E. Cos czuje ze pod tymi wymaganiami kryje sie +30 fps a nie stale 60

 

Kolejna kwestia jako dowod ze te wymagania mozna sobie wsadzic to...

Do 2k daja GTX 1080 Ti a do 4k RTX 2080 gdzie to powinno raczej odwrotnie biorac pod uwage identyczna wydajnosc ale w 4k to raczej 1080 Ti lepiej ogarnie ze wzgledu na ilosc VRAM

 

No i jak mozna bylo sie spodziewac rozsadne minimum to bedzie RX 570 to grania w srednio-wsyokich i 50-60 fps czyli tak zeby dalo sie sensownie grac

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie podali wymagań do Ultra Lux 8K/60fps. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ruszył preload otwartej bety - wystarczy odpalić Uplay, w bibliotece gier kliknąć na dole zakładkę "Darmowe gry" i dodać sobie betę, pobieranie rozpocznie się automatycznie - rozmiar - 32.46GB.

 

CgSouCQ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała? Wildlands chyba z 50 GB waży. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą betę odpuszczę, pograłem i zobaczyłem, zagram jak cena spadnie, nawet Wildlandsa nie zagrałem, bo nie kupiłem, czekam na dobre promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos odpalil ?? Mi wyskakuje blad silent-30086.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, jakoś ta część do mnie kompletnie nie przemawia, odpaliłem, dotarłem do pierwszej bazy wypadowej i mi zbrzydło, jednak nie moje klimaty, mechanika poruszania się i grafika ogólnie też dziwna, jednak bardziej mi pasowały Wildlandsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz siadam ogrywać. Ale pewnie napiszę to samo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło paaanie..

Nie dość, że trzeba przeszukiwać tony skrzynek i ciągle zarządzać gratami, ciągle wachlować wyposażeniem, bo teraz to klasyczny looter shooter jak Divison, wiec nie można sie ubrać tak, jak chcemy i strzelać tym, na co mamy ochotę (aczkolwiek przechodząc po sznurku będziemy pewnie spotykać tylko przeciwników na swoim levelu), nie dość, że całość jest znacznie bardziej przytłaczająca niż Wildlands (lobby i oznaczanie misji zamiast czytelnej mapki z oczywistymi znacznikami, p[o której można sobie było luźno i swobodnie skakać wybierając kolejny cel, bez spiny i tony menusów do przeklikania), nie dość, że to już generalnie single-looter-MMO pełną gębą...

 

... to jeszcze cała ta wyspa w porównaniu z Boliwią z jedynki jest tak żałośnie nijaka, że aż brakuje słów. Dostajemy ledwie cztery czy pięć biomów, które w sumie niewiele się różnią - wszędzie te same kolory (poza ośnieżonymi górami), podobne rośliny, podobne ukształtowanie terenu... Nic tam człowiekowi nie wpada w oko i nic nie pcha do eksploracji. Boliwie aż chciało się zwiedzać, tutaj patrzy sie na to i.... właściwie nie czuje się nic.

 

To samo jest z klimatem. Fabuała w Wildlands mogła istnieć tylko po to, żeby było czym wypełnić opisy misji, ale jednak człowiek czuł, ze jest oddziałem komandosów w tym pogrążonym w chaosie kraju Ameryki Południowej, może był to klimat rodem z tanich akcyjniaków, ale ten klimat wciąż tam był. A to walka w terenie, a to w miasteczku, a to zuchwały rajd na wojskową bazę... Za to tutaj? Już pierwszy Crysis lepiej budował nastrój...

 

No i .... czy da się wyłączyć widoczność innych graczy w lobby? Nie?

 

A propos lobby przejdźmy od razu do spraw technicznych - działa to na moim bieda PC ze zbyt słabym na ubiboxy prockiem i bez SSD porównywalnie do Wildlands, może kapkę lepiej. Nadal jednak są dropy przy jeździe pojazdami i większej zadymie. Najgorzej jednak działa wspomniane lobby-kryjówka :E, CPU nie wyrabia i klatki z 60 lecą na 40 :E

 

Strzela sie nadal miło, ale to gra wielka jak Wildlands, tylko ze tym razem poza fajnym strzelaniem dostajemy:

a) odpychający schemat rozgrywki - looter-MMO-shooter

b) kompletnie bezpłciowy świat

c) kompletnie nijaką mapę

 

Jak będą za dwa-trzy lata rozdawali to za darmo, to może pogram, na pewno nie kupię, w przeciwieństwie do Wildlands. No ale Wildlands to wciąż była bardzo fajna gra single i gra sama w sobie.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony skrzynek ,zart :lol2: Zmaina broni to teraz mega trudne zarzadzanie wyposazeniem :hmm: ledwo kilka skrzynek mialem po drodze, a graty ??? Zwykly upgrade co juz bylo , nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka to typowa piaskownica od UBI. Duża wyspa, masa posterunków, masa broni, masa ekwipunku, jakieś skille. Fabuła w sumie mało istotna. Idź od punktu a do punktu b i pozabijaj wszystkich. Graficznie całkiem ładna, wymagania ma dość spore. U mnie w 1440p/ULTRA nie trzyma cały czas 60FPS, w lasach zdarzają się spadki. Model strzelania fajny, bronie mają konkretny odrzut i trzeba będzie się ich nauczyć.

W całokształcie mi się ta gra podoba i na pewno w nią zagram dłużej, idealna jest do pogrania wieczorem po całym dniu pracy.

Dodam tylko że nie grałem w The Division oraz Wildlands i nie mam przesytu takimi grami. Może dla tego ta gra mi się podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zas dobrze to ujął - sama wyspa jest jakaś taka właśnie nijaka, suche "klimaty" rozgrywki i mechaniki, nic mnie nie wciąga w tej części i nie sprawia radości może dlatego, że fabularnie jest to oderwane od pługa i nie trzyma się kupy, jednak w Wildlands konflikt przedstawiony był bardziej realistycznie i rozsądnie, różnorodność na mapie w Wildlands to był dla mnie początkowo główny plus tej gry.

 

Ograłem zamkniętą Alphę, Betę, teraz odpaliłem otwartą Betę i mam dosyć - różnice w sumie są żadne między tymi buildami pomijając optymalizację oraz ogarnięte oświetlenie/tekstury - mam wrażenie, że te ankiety, które prosili wypełniać po ograniu to tylko pic na wodę i nikt uwag w nich zawartych w Ubi nie czytał a jeśli nawet to gra była już w takim stanie, że premiera jest ważniejsza niż uwagi graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka to typowa piaskownica od UBI. Duża wyspa, masa posterunków, masa broni, masa ekwipunku, jakieś skille. Fabuła w sumie mało istotna. Idź od punktu a do punktu b i pozabijaj wszystkich. Graficznie całkiem ładna, wymagania ma dość spore. U mnie w 1440p/ULTRA nie trzyma cały czas 60FPS, w lasach zdarzają się spadki. Model strzelania fajny, bronie mają konkretny odrzut i trzeba będzie się ich nauczyć.

W całokształcie mi się ta gra podoba i na pewno w nią zagram dłużej, idealna jest do pogrania wieczorem po całym dniu pracy.

Dodam tylko że nie grałem w The Division oraz Wildlands i nie mam przesytu takimi grami. Może dla tego ta gra mi się podoba :P

Zjedz z Wolumetryczna mgla oczko lub dwa nizej i jest boost fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony skrzynek ,zart :lol2: Zmaina broni to teraz mega trudne zarzadzanie wyposazeniem :hmm: ledwo kilka skrzynek mialem po drodze, a graty ??? Zwykly upgrade co juz bylo , nic nowego.

Do czego ty mnie próbujesz przekonać? :lol2: W tej becie, przechodząc tylko pierwszą fabularną misję (dotarcie do kryjówki) więcej razy zmieniłem broń i wyposażenie niż w Wildlands, w którym w becie wykonałem kilka zadań podocznych i prawie wszystkie misje fabularne z pierwszej prowincji. Tutaj, nie zwiedzając nawet kawałka mapy, już zdążyłem znaleźć jeden lepszy pistolet, dwa lepsze karabiny szturmowe, karabin snajperski, dwie czapki, dwie pary spodni, dwie pary rękawic i trzy kamizelki :E

 

A mapa jest tak szalenie nijaka, monotonna, pozbawiona klimatu (jak cała gra zresztą) że to powinien być jakiś season pass do jedynki, wystarczyłoby żeby darowali sobie te chore poziomy postaci i zmienioną mechanikę leczenia oraz crafting. Poza tym nie ma tu praktycznie nic nowego, a pod względem gameplay'u jest regres.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały ubi schitt w jednym worku, snajperka z WD[strzelasz i trafiasz w garnek], sa drony ale brak chyba zdalnego sterowania pojazdami :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że jak odpalicie grę to mimo dużych FPS gra wyraźnie tnie i odzyskuje płynność dopiero po zminimalizowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja tak nie miałem. Ale ja grałem na medium w 1680x1050 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mnie wymagania sprzętowe nie dotyczą ale miejsce na dysku akurat mam to strachu nie ma że gra się nie zmieści. :cool:

 

Patrze na wymagania sprzętowe to doj..... chłopoki. :E

 

Rekomendowane: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480 lub lepsza, Windows 7/8.1/10

 

Minimalne: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280X lub lepsza, Windows 7/8.1/10

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

:E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nóba :E : W jaki sposób można craftować broń i sprzęt do niej? Mam schematy ale nie widzę możliwości tworzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego ty mnie próbujesz przekonać? :lol2: W tej becie, przechodząc tylko pierwszą fabularną misję (dotarcie do kryjówki) więcej razy zmieniłem broń i wyposażenie niż w Wildlands, w którym w becie wykonałem kilka zadań podocznych i prawie wszystkie misje fabularne z pierwszej prowincji. Tutaj, nie zwiedzając nawet kawałka mapy, już zdążyłem znaleźć jeden lepszy pistolet, dwa lepsze karabiny szturmowe, karabin snajperski, dwie czapki, dwie pary spodni, dwie pary rękawic i trzy kamizelki :E

 

A mapa jest tak szalenie nijaka, monotonna, pozbawiona klimatu (jak cała gra zresztą) że to powinien być jakiś season pass do jedynki, wystarczyłoby żeby darowali sobie te chore poziomy postaci i zmienioną mechanikę leczenia oraz crafting. Poza tym nie ma tu praktycznie nic nowego, a pod względem gameplay'u jest regres.

Dokładnie takie same odczucia mam. Zmarnowana szansa na poprawienie Wildlands, jest regres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w to badziewie i moje reakcje są co najwyżej wymiotne :E

 

Grafika to totalne kupsko gorsze od Wildlands, optymalizacja to totalne dno, na GTX 1080 Ti w 1440p nawet ustawienie najniższych detali nie daje stałych 100 fps. Do tego wszystko rozmazane i bez polotu.

 

Sama rozgrywka nudna jak flaki z olejem AI posysa kule i to ostro, poziom trudności jest kompletnie nie przewidywalny, są momenty że można zabijać butelką plastikową, tylko po to aby zaraz dostać one tap'a od NPC'ta który stoi 500m dalej.

 

Ubisyf nie uczy się kompletnie i znowu skończyło się na DLC do poprzedniej części, ale tym razem popłynęli konkretnie bo niemalże wszystkie elementy począwszy od grafiki, aż po samą rozgrywkę są gorsze od poprzednika, może po prostu pomyliło im się i wydają swoje gnioty w złej kolejności :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...