Skocz do zawartości
pc1a2ab2

Zdalny zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam :D

 

Pytanie wiem że pojawiło się zapewne miliard razy, ale jestem w tym momencie ciężko chory i mam ogrom wolnego czasu, minizarobek w postaci do 200 zł na miesiąc to byłoby już dla mnie coś.

Jest w ogóle jakaś sensowna opcja na zarobek w necie? Rozumiem że pewnie ciężko bez umiejętności? Tak to by 75% zarabiało w ten sposób.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez pc1a2ab2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Pytanie wiem że pojawiło się zapewne miliard razy, ale jestem w tym momencie ciężko chory i mam ogrom wolnego czasu, minizarobek w postaci do 200 zł na miesiąc to byłoby już dla mnie coś.

Jest w ogóle jakaś sensowna opcja na zarobek w necie? Rozumiem że pewnie ciężko bez umiejętności? Tak to by 75% zarabiało w ten sposób.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Mozliwości jest wiele. Ludzie często zapłacą parę złotych za wiedzę, której nie chce im się szukać. Możesz np. spróbować odblokowywania radia w Renówkach itd - ostatnio mi w Scenicu kumpel coś odłączył a nie miałem kodu i już chciałem kupić za 5 PLN na Allegro od jakiegoś magika (jechałem w trasę i nie miałem czasu na kombinowanie) a tu apka na GooglePlay i za darmo się udało, trzeba było tylko wyjąć :). Ale z mojej perspektywy jakby gość dał ogłoszenie za te kilka złotych i robił to w 15 minut, to bym mu zapłacił bez mrugnięcia okiem. Niektórzy liczą nawet 12,99 na olx za takie przyjemności, daj jakąś niską stawkę i do 2 stówek dobijesz ;).

 

Może przepisywanie prac/pism na komputerze? To godna praca, ale trzeba ogarniać minimalnie Word-a i nie wysyłać pracy przed zapłatą. Bo pisania projektów prac zaliczeniowych itp rzeczy nie polecam jak nie masz umiejętności i doświadczenia - teoretycznie pisanie PROJEKTÓW nie jest zakazane, ale każdy wie o co chodzi ;). Za "klikanie" nikt Ci nie zapłaci - to bujda na resorach. Tylko usługi - ludzie są leniwi i nie boli ich parę złotych jeśli mogą się wykręcić sianem, a Ty sobie zarobisz. Jak się znasz na kompach, rozkmiń np. usługę instalacji jakiegoś softu lub konfiguracji/diagnostyki kompa przez pulpit zdalny w dobrej cenie - sporo osób chętnie z tego skorzysta. Jak piszesz, masz dużo czasu - warto trochę pokombinować :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak pomoc topowym youtuberom, którzy nie mają czasu wszystkiego ogarniać. Np. szuka im się informacji na następny film czy montuje miniaturki, a nawet cały film. Normalnie podpisuje się umowę na taką współpracę i niemało można zarobić, bo to usługa informatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba trzeba by podkreślić to "bez umiejętności" w poście autora ;)

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

AS wypłata za wypełnianie ankiet wynosi 50 zł za pół roku albo i dłużej.

 

/Post teraz nie ma sensu, bo wyżej był jakiś reklamowiec, co zniknął :E

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przepisywanie tekstów lub nagrań? To jest legalne? i można na tym zarobić jakieś ludzkie pieniądze?

Edytowane przez pc1a2ab2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił wręcz odwrotnie. Jakbym miał za dużo czasu to bym kupił kilka kursów programowania jednego języka na Udemy, a jakbym je skończył to sam bym się zaczał bawić.

Groszowe sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tru. zgadzam się w 100%. zainwestuj czas w siebie a później ew przebranżowić się możesz na lepszą fuchę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest się mlodą dziewczyną to faktycznie mozna sobie zarobić. Ale jak czytałem to jedynie niektóre zarabiają naprawdę dobre pieniadze, w większości na tych kamerkach wcale nie zarabia się tak dużo.

Troche mozna na pewno zarobić sobie na załozeniu konta, niektóre banki mają dobre promocje:

pekao - 200 zł

ing - 150 zł

bnp paribas - 300 zł

Porównanie kont jest tutaj https://www.tanie-konto.pl

Edytowane przez fleszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest się mlodą dziewczyną to faktycznie mozna sobie zarobić. Ale jak czytałem to jedynie niektóre zarabiają naprawdę dobre pieniadze, w większości na tych kamerkach wcale nie zarabia się tak dużo.

 

 

Z tymi wysokimi zarobkami to brednie opowiadają. Piszą to pewnie spamerzy kłamiący na temat firmy, by werbować naiwnych do pracy (zwykle ogłoszenia z rodzaju: "Praca przy komputerze dla pań, dziewczyn, mam! Wysokie zarobki, nawet 8000 miesięcznie! Nic nie inwestujesz, wszystkiego cię nauczymy". Dziewczyny w pierwszym miesiącu pracy zarabiają z 900 zł na rękę (firma-pośrednik zgarnia ponad 50%), kolejne miesiące to zarobki po 300-150 zł. Tak mocno spadają, bo klienci (zwykle Polska jest zablokowana z wiadomych powodów) szybko nudzą się tymi samymi dziewczynami. Ważna jest ilość godzin tygodniowo, lecz mało kto tam długo wytrzymuje, więc przychodzą przeważnie dorywczo. Wyższe zarobki można mieć bez pośredników, ale wówczas to ryzyk-fizyk (nie wiadomo, czy wypłacą pieniądze na konto). Z pośrednikiem jest na tyle bezpiecznie, że mają z 20 zaufanych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wysokimi zarobkami to brednie opowiadają. Piszą to pewnie spamerzy kłamiący na temat firmy, by werbować naiwnych do pracy (zwykle ogłoszenia z rodzaju: "Praca przy komputerze dla pań, dziewczyn, mam! Wysokie zarobki, nawet 8000 miesięcznie! Nic nie inwestujesz, wszystkiego cię nauczymy". Dziewczyny w pierwszym miesiącu pracy zarabiają z 900 zł na rękę (firma-pośrednik zgarnia ponad 50%), kolejne miesiące to zarobki po 300-150 zł. Tak mocno spadają, bo klienci (zwykle Polska jest zablokowana z wiadomych powodów) szybko nudzą się tymi samymi dziewczynami. Ważna jest ilość godzin tygodniowo, lecz mało kto tam długo wytrzymuje, więc przychodzą przeważnie dorywczo. Wyższe zarobki można mieć bez pośredników, ale wówczas to ryzyk-fizyk (nie wiadomo, czy wypłacą pieniądze na konto). Z pośrednikiem jest na tyle bezpiecznie, że mają z 20 zaufanych serwerów.

Skoro już tak na poważnie. Zakładając, że dziewczę wygląda, potrafi, ma talent, jest sprytne, jest ogólnie dobre, to...

 

...oczywiście, że zarobki mogą być wysokie. Wyższe niż 8000zł miesięcznie.

Oczywiście że przynajmniej część klientów się nie nudzi dziewczynami, stąd przecież te zarobki.

Oczywiście że zarobki raczej wyglądają raczej odwrotnie: początek jest średniawy, potem jest lepiej, kiedy dziewczyna już jest znana w eee...środowisku.

Pośrednicy rzeczywiście zarabiają okolice 30-50%. Bez nich jednak dziewczyny nie mają najmniejszych szans. No chyba, że to jeszcze jakiś dodatkowy pośrednik: wtedy jeżeli taka "agencja" nie płaci wystarczająco dobrze, nie ma sensu się tam produkować.

Oczywiście, że nie jest ważna aż tak ilość godzin tygodniowo.

Oczywiście, że nie ma najmniejszej szansy takiej pracy bez pośrednika. Jak to sobie wyobrażasz: dziewczyna sobie zakłada stronkę z kamerką...i co dalej?

 

Oczywiście że skoro na poważnie o tym, to trzeba doskonale wiedzieć, że żeby w tym 'biznesie' pracować, trzeba mieć predyspozycje. To jest wirtualna prostytucja. Są tego pewnie jakieś zalety (brak kontaktu fizycznego z napaleńcami), jak i wady (trzeba napaleńców podtrzymywać w uniesieniu na odległość). Dlatego też nie każde dziewczę może się w ten sposób eee bawić, nie mówiąc o tym, czy byłoby w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

Pisz płatne komentarze dla jakichś partii/firm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podeślesz mi klienta na kredyt i się wypłaci to mogę Ci odpalić z tego 2% netto wartości nominalnej kredytu. Czyli ktoś bierze 200tys, tys z tego masz 4tys. Przy hipotekach stawka dla Ciebie to 0,6% netto od wypłaty środków. Mam wszystkie banki i najtańsze oferty. Paru takich ludzi którzy reklamują w ten sposób moje usługi zarabia po 5-10tys msc :) Jak masz zarejestrowany podmiot gospodarczy możesz mi wystawić fakture. Najlepiej jak masz kontakty z biurami nieruchomości, księgowymi, kierownikami/dyrektorami w dużych firmach itp

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zigu chyba masz zapchaną skrzynkę na privie i nie da się do ciebie wysłać wiadomości, a mam małe pytanko. Weź ją oczyść i jak masz chwilę odezwij się na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zigu chyba masz zapchaną skrzynkę na privie i nie da się do ciebie wysłać wiadomości, a mam małe pytanko. Weź ją oczyść i jak masz chwilę odezwij się na priva.

 

Faktycznie tak mogło być, usunąłem trochę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci przed wyborami szukają do pisania płatnych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FF moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gra na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie.
    • @Kelam panoszą się bo mogą , mają wszystkie karty w ręku i jeszcze jakby wydarzyło się coś nieoczekiwanego to zawsze mogę się ewakuować do Rzeczpospolitej przyjaciół Polin
    • Żelazny elektorat wyginie śmiercią naturalną za 30 lat. Z drugiej strony np. taki żelazny elektorat lewicy 7% jest chyba gorszy, bo mamy do porównania ludzi po praniu mózgu vs ludzi chorych psychicznie. Więc się boje co będzie za te 30 lat. Jednak mam nadzieje, że świat się obudzi. Dla mnie wyznacznikiem zawsze jest USA - co się wydarzy w Europie / w Polsce kilka lat później. Tam mamy jasny podział na stany komunistyczne z mega podatkami, przestępczością i najgorszym możliwym rodzajem lewactwa. Jednocześnie mamy tam drugą stronę medalu, gdzie są stany, które budzą się z tego obłędu i zaprowadzają porządek (np. protest pseudo ekologów blokujących ulicę = 10 min i zgarnięcie siłą do aresztu, likwidacja przywilejów lgbt itd, ograniczenie emigracji). W Europie też będzie mieć państwa-getta gdzie będzie rządzić lewactwo, państwa islamskie i państwa, które będą próbowały wrócić do normalności (o ile to będzie jeszcze możliwe) A dla mnie to powrót do PRL - monopolu jedynej słusznej władzy i kompletnej stagnacji aby niedopuścić świeżej krwi
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...