Skocz do zawartości
winner

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne - około 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Szukam niedrogiej drukarki laserowej ze skanerem i po małym researchu nt. tego typu urządzeń wyszło na to, że warto się zainteresować tymi modelami: Brother DCP-1610WE oraz DCP-1623WE.

 

Różnią się przede wszystkim tonerami, z tego co widzę resztę parametrów mają bardzo zbliżone.

 

Mógłby ktoś doradzić i powiedzieć czy warto dopłacić te 60zł do 1623WE?

Edytowane przez winner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dopłać jeszcze 30 zł i kup w promocji w Media Expert ten model: Mój link

 

Ja wczoraj kupiłem w opcji 50% na 50% i jestem zachwycony, nie spodziewałem się za te pieniądze tego co ona robi :)

 

Do tego jak się zarejestruje na stronie Brothera 3 lata gwarancji producenta.

Edytowane przez Greg666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DPC 1610WE z tego co wyczytałem, drukuje w max rozdzielczości 2400x600 oraz DCP 1623WE 2400x600. Natomiast DCP L2532DW w 2400x1200. Jeżeli zależy Tobie na jakości wydruku to warto dopłacić, ta drukarka posłuży Ci przez kilkanaście lat i dlatego warto trochę dopłacić.

 

Ps. Sam mam model DCP-L2520DW, ponad 3 lata. Obecnie jadę na zamienniku firmy Actis.

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DPC 1610WE z tego co wyczytałem, drukuje w max rozdzielczości 2400x600 oraz DCP 1623WE 2400x600. Natomiast DCP L2532DW w 2400x1200. Jeżeli zależy Tobie na jakości wydruku to warto dopłacić, ta drukarka posłuży Ci przez kilkanaście lat i dlatego warto trochę dopłacić.

 

Ps. Sam mam model DCP-L2520DW, ponad 3 lata. Obecnie jadę na zamienniku firmy Actis.

Też myślałem oszczędzić, ale w końcu to się kupuje na lata :) W drukowaniu wyższe DPI robi różnice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greg666 a patrzyłeś ile kosztuje toner? KLIK w porównaniu do mojej starej brother dcp-7030 KLIK to jest prawie 2x droższy toner. Czemu tak duża różnica w cenie tonera?

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie, bo toner zawiera więcej elementów w sobie oraz też podatek od nowości. Będzie taniej z biegiem czasu. Nawet już jest. 40 zł bez chipu i 53 z chipem za najtańsze zamienniki 3k stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...