Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już myślałem że mam delirium i omamy wzrokowe, a tu proszę jaka niespodzianka, mój wzrok jeszcze wcale nie taki najgorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Sprawa jest poważna. Trzeba zbadać wszystkie poszlaki !!

 

img_397951203.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak radze profilaktycznie - posciagac sobie jakies wazne rzeczy, linki, posty z forum do kompa bo nie wiadomo co bedzie jak zegar wybije 14:00 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

Łooo, jeszcze 45 min. a miałem się zdrzemnąć. Dobra, na wszelki wypadek wyłączam kompa, sprawdzę bezpieczniki na chacie. A PCL sprawdzę najpierw na starym telefonie. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że będzie coś fajnego :) Pozytywnego !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że będzie coś fajnego :) Pozytywnego !!

Zamkną Laba ale się pożegnają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżywacie ten licznik jak żaba okres. Dupnie to dupnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stało, fejk end gej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Główna strona laba dostałą raka.

 

Sugerował bym jakiś cyngiel do klasycznej wersji.

 

Edytowane przez Drzemor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak nowa główna, oj coś czuje że dawka raka nadchodzi i trzeba będzie odstawić przyzwyczajenia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, narazie padaczka. Wlasnie te stare layouty są najlepsze bo lekkie dla oczu niż taka kaszanka.

 

- Brakuje podstaw typu linki do aktywnych tematów po prawej stronie.

- Wszystko jest za duże

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd strony to nieporozumienie.

Wiem że teraz jest moda na wszystko duże, ale stary design miał swój klimat, za co lubiłem PClaba.

 

Może chociaż zostawicie możliwość wyboru starego dobrego wyglądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czystym przypadkiem wszedłem na laba 0 13:59. Patrzę, odliczanko. Aaaa, faktycznie, pamiętam. Poświęcę minutę życia na zobaczenie, co to takiego. A to chyba obietnica wyborcza była, bo same zera widzę :E

 

Ooo...

Już wskoczyło.

Zamiast krótkiej listy newsów i wszystkiego w jednym miejscu, teraz muszę scrollować. Obecnosć reklamy wymusza więcej scrollowania, więc po latach lab pewnie wyleci z białej listy adblocka.

Nie widzę odniesienia do forum, co pewnie drastycznie ograniczy moją na nim obecność, bo najczęściej klikałem w linki z głównej, kiedy zauważyłem pytanie/problem, co do których mogłem mieć jakąś wiedzę.

 

In plus na pewno to, że jest nazwisko autora newsa, więc łatwiej będzie omijać te pudelkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, narazie padaczka. Wlasnie te stare layouty są najlepsze bo lekkie dla oczu niż taka kaszanka.

 

- Brakuje podstaw typu linki do aktywnych tematów po prawej stronie.

- Wszystko jest za duże

 

Dokladnie, PODPISUJE sie rekami i nogami

 

Teraz wchodzac na strone czy forum - brak ostatnio komentowanych tematow skutecznie utrudnia, zniecheca czy nawet uniemozliwia sensowne korzystanie z forum

Gdyby chociaz bylo "nieprzeczytane posty" ale tego tez brak. Masakra. W takim stanie - forum i wypowiadanie sie czy pomoc w tematach - skutecznie utrudniona

 

Wg. mnie - obecnie priorytetem powinno byc przywrocenie tej funkcjonalnosci, najlepiej na stronie glownej lub ostatecznie, w najgorszym wypadku - na samym forum !!

 

Nie widzę odniesienia do forum, co pewnie drastycznie ograniczy moją na nim obecność, bo najczęściej klikałem w linki z głównej, kiedy zauważyłem pytanie/problem, co do których mogłem mieć jakąś wiedzę.

 

 

O! to to to wlasnie !

Edytowane przez eNeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie nowej wersji strony:bardzo dobre,zobaczymy po dłuższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie szok.

 

Będzie jakaś możliwość konfiguracji tak jak w poprzedniej wersji?

W ciemnych skórkach nie gustuję ale białe tło daje po oczach. Poprzednio była możliwość wyboru z kilku odcieni.

 

Pierwsze wrażenie jest, że wszystko jest za wielkie, rozsadza mi monitor, a zarazem jest jakoś tak pusto.

Drugie wrażenie, to link do komentarzy jest zdecydowanie za mały, nie wiem jak na komórce będzie się w niego celowało, skoro na PC trzeba się ciut postarać.

W komentarzach pomyślałbym nad przeniesieniem linka do cytowania z góry wypowiedzi na jej bok z wyrównaniem do dołu i trochę powiększyć przycisk. Będzie to najczęściej używana funkcja, szkoda się męczyć z trafianiem we właściwą ikonkę, zwłaszcza dużym palcem na małym ekranie telefonu. Na monitorze 1080p mam odstęp 90px od reklamy, więc miejsce jest.

 

Jak grzebiecie, to może dodać w raportach opcję komentarza, tak żeby ewentualni moderatorzy, admini mieli trochę łatwiej w domyśleniu się o co chodzi.

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...