Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fura z Polskiego salonu, swoją drogą moim zdaniem 20kkm rocznie to nie jest wcale mało. U mnie w domu jeszcze żaden samochod tyle w rok nie pojechał. Ogólnie auto od osoby prywatnej, niestety chyba to jeszcze przedlift i do pełnej full opcji brakuje navi i JBL.

 

Oczywiście mówimy tu dalej o tej 407. Mam jeszcze u siebie jakieś V50 z 2009 roku w bardzo bogatym wyposażeniu za ok. 18k z tym, że do tego tematu dopiero podejdę jeśli nie wypali mi z 407.

Edytowane przez adriss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Koszt rozrządu w HDi jest na tyle niski, że dla świętego spokoju wolałbym drugi raz sam wymienić. I tak to będzie auto grubo poniżej zakładanego limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie policzyć ile razy dostarczaliśmy części do remontów silników do "aut nie wymagających wkładu własnego" szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może co ile wymienia się pasek rozrządu w 407 2.2 HDI 170KM? Mam taki na oku z 2008 roku z przebiegiem 220 kilka tyś. Sprzedający mówi, że przy około 180 był wymieniany i rozrząd i sprzęgło i tu nie wiem ile jeszcze na takowym rozrządzie bym mógł pośmigać.

 

Zobacz też 308sw 2.0hdi. Są w podobnej cenie, miejsca w środku sporo, imo nowocześniejszy design wnętrza.

 

Czysto poglądowo, pierwsze ogłoszenie z brzegu.

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-308-peugeot-308-sw-navi-panorama-7os-oplacony-ID6C6viC.html

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz też 308sw 2.0hdi. Są w podobnej cenie, miejsca w środku sporo, imo nowocześniejszy design wnętrza.

 

Czysto poglądowo, pierwsze ogłoszenie z brzegu.

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-308-peugeot-308-sw-navi-panorama-7os-oplacony-ID6C6viC.html

Jak czasami coś dowalisz to wszystko człowiekowi opada.

 

Autor chce ładne 407, a Ty mu polecasz brzydala 308SW :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo?

 

308SW gra dla mnie w niższej lidze niż Multipla, ale dalej będzie to liga brzydale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie. I ma tym zakończymy. Nie masz się do czegoś więcej przyczepić jak do czysto indywidualnej kwestii jaką jest wygląd to po prostu sie nie odzywaj. A tu jeszcze takie prześmiewcze teksty jak brzydal i obraźliwe jak multipla ;)

Powsttzynaj się niekiedy. Znajomym też w twarz wybuchasz śmiechem, jak Ci się czyjąś dziewczyna/żona nie spodoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie za ciekawe ogłoszenia z Lubelskiego i tych okolicznych województw to będę wdzięczny. Peugeota mi ktoś zawinął sprzed nosa i muszę szukać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie. I ma tym zakończymy. Nie masz się do czegoś więcej przyczepić jak do czysto indywidualnej kwestii jaką jest wygląd to po prostu sie nie odzywaj. A tu jeszcze takie prześmiewcze teksty jak brzydal i obraźliwe jak multipla ;)

Powsttzynaj się niekiedy. Znajomym też w twarz wybuchasz śmiechem, jak Ci się czyjąś dziewczyna/żona nie spodoba?

serio? Porównujesz auta z ogłoszeń do kobiet?

 

A 308 tamtej generacji jest brzydkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio? Porównujesz auta z ogłoszeń do kobiet?

 

A 308 tamtej generacji jest brzydkie

 

Serio nie skumałeś porównania, że są różne gusta i jednemu podoba się XX a drugiemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest pięknego w 407 :hmm: A jak się spojrzy do środka to nic tylko uciekać czym prędzej. I zgodzę się, że 308 wygląda w środku nieco lepiej (nie chce się wymiotować na jego widok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do innych aurisów, meganek itp to wygląda wewnątrz bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra z mojej strony temat już skończony bo kupiłem Volvo V50 z 2009 roku. Potem może jakąś fotką uraczę jeszcze bo jest naprawdę ciekawa wersja. Zostało wymienić rozrząd, oleje i tulejki przy wahaczach przednich i można latać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa wybór. :cool::whee:

Kiedyś się czaiłem na takiego z 2.5T :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik ?

 

Zapewne 2.0D. Bo raczej wątpię aby udało mu się trafić ciekawie wyglądające v50 z niewielkim nakładem i to z 2.4D :E

nie ma się tyle szczęścia, no nie ma 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne 2.0D. Bo raczej wątpię aby udało mu się trafić ciekawie wyglądające v50 z niewielkim nakładem i to z 2.4D :E

nie ma się tyle szczęścia, no nie ma 8:E

Szczęście, to trzeba mieć, żeby znaleźć V50 D5 AWD, albo T5 AWD w manualu, tych 2 jest jak na lekarstwo w całej Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to już jest cud nie szczęście ;)

 

kilka dni temu widziałem V50 w jakimś pakiecie wizualnym. Dopiero po chwili się zorientowałem, że to v50. Silnik jakiś chyba mocniejszy, bo 2x2 końcówki i wszystkie brudne :E do tego dyfer, gleba i rant taki na feldze, ze gołębie na nim pewnie siadają. I mruczał nisko... chyba diesel :hmm:

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mruczał nisko... chyba diesel :hmm:

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 1.6 jak w mordę strzelił. Dwie cyferki w nr rej, także z końca świata. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinając się pod temat, bo Wy sie znacie, a żeby już nowego nie tworzyć. Budżet do 25k (chociaż wolałbym mniej).

 

Szukać Volvo V50 z 2.4? (Ja mam generalnie trochę ciężką nogę, te 140KM to tak minimum). Skoda Octavia I z 1.8T? Audi A4 z 1.8T to raczej nie dostane w tej kasie? Zalezy mi na prostej furze, żeby większość mechaniorów mogła ogarnąć temat. Skoda byłaby na pewno bardzo tania w naprawach, z Audi to wiadomo, a z Volvo to nie wiem... Francuzów nie chcę, boje się elektryki :E. Kombi/sedan.

Edytowane przez exec -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...