Skocz do zawartości
Tom Light

Reklamacja Mobo w morele

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.Praktycznie niedługo minie miesiąc jak moja płyta Asus Dual Xeon trafiła na serwis w morele.net ,płyta rzekomo trafiła do naprawy producenta pytanie jaki jest czas oczekiwania na naprawy w morele.net chodzi głownie o płyty główne ?

Zaczynam się denerwować bo po kontakcie z infolinią panie nie potrafią nic powiedzieć ile będzie to trwało jeszcze ?wtf ?Zostanę poinformowany emailem .

Edytowane przez Tom Light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już bardziej pytanie do serwisu Asusa, a tam z doświadczenia wiem że ciężko się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki wpis na facebook morele.net i od razu jest działanie .Myślę że do jutra coś napiszą w sprawie sprzętu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się nie naprawia ale polski serwis Asusa zrobi wszystko, aby reanimować zdechłe mobo. Mojemu ziomowi Komputronik wraz z serwisem Asusa, urządzili zabawę w kotka i myszkę, przyjmując płytę i oddając po miesiącu...i tak trwało to 3 miechy. Płyta generalnie działała ale wysypywała się w różnych okolicznościach, koleś odpuścił wszelkie OC a i tak wysypka, aż do mometu kiedy padła totalnie...wdedy łaskawie zrobili korektę. I jeszcze jedno...po pierwszym oddaniu szli w zaparte, że została wymieniona...a kolo miał fotę seriala...patologia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis na facebooku szybko podziałał .Do tygodnia mialem kasę za płyte u siebie .

Po zastanowieniu uważam że dobrze zrobiłem pozbyłem się problemu ,mimo ze straciłem na tej reklamacji to zaoszczędziłem na czasie

przy sprawdzaniu płyty po powrocie z serwisu a to przy takiej płycie sporo zajmuje czasu i nerwów .A nie wspomnę o dochodzeniu co jest nie tak.

Edytowane przez Tom Light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...