Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłem prawdą.

 

Ten znaczek bety na stronie głównej, to tak naprawdę wieczny Early Access, który nigdy nie wyjdzie ze stanu Bety! :o

 

No bo ciężko uwierzyć, że po tylu dniach, nadal żadnych zmian na głównej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem poprawki ze skalowanie kafelków? kafelek? jak zwał tak zwał, tych górnych elementów ;)

Teraz powinno to jakoś wyglądać przy różnych rozdzielczościach.

Cos zle dodales, bo strona nadal zle wyglada w roznych rozdzielczosciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem prawdą.

 

Ten znaczek bety na stronie głównej, to tak naprawdę wieczny Early Access, który nigdy nie wyjdzie ze stanu Bety! :o

 

No bo ciężko uwierzyć, że po tylu dniach, nadal żadnych zmian na głównej...

A co, myślałeś, że ktoś to na serio doprowadzi do stanu jakiejkolwiek użyteczności? Przecież to lab :lol2:

 

Nie chcę być złym prorokiem, ale mam jakieś dziwne wrażenie że to koniec tych cudownych prac, lada moment zniknie dopisek BETA i to będzie na tyle :E

Tyle lat tu siedzisz to chyba wiesz jak to tu wygląda. Tutaj się coś rusza tylko i wyłącznie jak jest problem z kasą, bezpośrednio lub też nie.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem prawdą.

 

Ten znaczek bety na stronie głównej, to tak naprawdę wieczny Early Access, który nigdy nie wyjdzie ze stanu Bety! :o

 

No bo ciężko uwierzyć, że po tylu dniach, nadal żadnych zmian na głównej...

Brawo :luxhello:

 

Starsi pamiętający aktualizację forum i wprowadzenie mobilnej wersji głównej znają ten schemat:

-hurr durr nowy wygląd

-zgłaszajcie uwagi, problemy

-coś tam jest robione

-po 2 tygodniach odhaczone, że zrobione i olane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz?

Mówiłem o tym dodatku https://userstyles.o...es/171978/pclab

 

Na telefonie dalej nie wygląda tak jak powinno. Zakładając, że kafelki mogą mieć szerokość 1, 2 lub 3 kafelków (3x szerokość 1, 3x2, 1x3), na telefonie kafelek szerokości 3 skaluje się do 2 (czyli na całą szerokość), tylko jeden kafelek szerokości 2 skaluje się do 2, reszta do 1, przez co jest nieparzysta liczba kafelków o szerokości 1 i zawsze jeden kafelek przeskakuje do kolejnej linii. Jakby było niezrozumiałe, mogę dorzucić screena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='02 Czerwiec 2019 - 09:32' timestamp='1559460725' post='15520643']

Brawo :luxhello:

 

Starsi pamiętający aktualizację forum i wprowadzenie mobilnej wersji głównej znają ten schemat:

-hurr durr nowy wygląd

-zgłaszajcie uwagi, problemy

-coś tam jest robione

-po 2 tygodniach odhaczone, że zrobione i olane

Do tej listy dodałbym jeszcze wprowadzenie mobilnej wersji na forum, która jest nieużywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie dalej nie wygląda tak jak powinno. Zakładając, że kafelki mogą mieć szerokość 1, 2 lub 3 kafelków (3x szerokość 1, 3x2, 1x3), na telefonie kafelek szerokości 3 skaluje się do 2 (czyli na całą szerokość), tylko jeden kafelek szerokości 2 skaluje się do 2, reszta do 1, przez co jest nieparzysta liczba kafelków o szerokości 1 i zawsze jeden kafelek przeskakuje do kolejnej linii. Jakby było niezrozumiałe, mogę dorzucić screena ;)

 

Jak byś nie zauważył - niezrozumiał, jest to plugin tylko do wersji desktop a nie do przeglądarek mobilnych. Aby zmiany działały na komputerze (nie telefonie) należy zainstalować dodatek do chrome - stylish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko na głównej, zniknęła przy newsach informacja ile osób komentuje :lol2: Teraz już nic nie wiadomo kiedy news napisany, ile osób komentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze z 10-15 lat temu był taki boom na robienie stronek internetowych przez początkujących amatorów w tych klockach, często brali się za to także dzieciaki ze szkoły i powiem szczerze, że spora część tych amatorskich stronek od strony technicznej była na o wiele wyższym poziomie niż to, co zrobili teraz "profesjonaliści" z PCLab. :lol2:

 

Kolejni pod płaszczykiem modnego ostatnio tzw. "minimalizmu" po prostu poszli na łatwiznę i zrobili nową, uproszczoną wersję strony przy minimum wysiłku. :P

 

Do tej listy dodałbym jeszcze wprowadzenie mobilnej wersji na forum, która jest nieużywalna.

Ja do tej pory na smartfonie używam zwykłej wersji forum (która na mobilnej przeglądarce bardzo ładnie się skaluje do proporcji ekranu smartfona), bo jak dla mnie ta wersja mobilna nadal jest nie do użytku. ;)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem zakładkę pclab z przeglądarki smartfona, tam się nie da nic zobaczyć, pięć minut trzeba przewijać do aktualności... dobrze że jest purepc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mijają 3 tygodnie od wprowadzenia "bety" nowej strony i deklaracji o rychłych poprawkach chciałbym uprzejmie zapytać, zupełnie poważnie, czy od dnia hucznej premiery cokolwiek zostało zmienione w tej fuszerce?

A szanownej administracji niniejszym dedykuję ten ono klasyk:

 

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, prace trwają. Co wy wszyscy tacy nerwowi? 3 tygodnie, 3 lata, co za różnica. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A szanownej administracji niniejszym dedykuję ten ono klasyk:

[media

/media]

Problem jest taki, że tzw. góra nie zrozumie przekazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? Problemu żadnego nie ma - tylko my sobie go ubzduraliśmy.

Podobnie z forum - przecież działa, a jak powszechnie wiadomo lepsze wrogiem dobrego, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za język, ale nowa strona na PC`cie wygląda jak gówno.

 

Proszę o udostępnienie możliwości przełączania się pomiędzy nowym mobilnym, a starym komputerowym wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety strona jest nieczytelna. mam wrażenie że od zmiany wyglądu pojawiają się maksymalnie 2 newsy/artykuły tygodniowo i to o dość odległej tematyce od pecetów lub po prostu bardzo ubogie w zawartość.

większość moich wizyt na stornie kończy się zamknięciem strony bez wykonania żadnej akcji. bez ublocka pewnie jest jeszcze gorzej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio: KLIK?

 

Także na tym można zakończyć ten temat, nikt nie widzi problemu, tylko my go sobie ubzduraliśmy :]

 

Wystarczająco mocno już nas opluto w tym temacie, jak dla mnie to mogą ten śmietnik wyłączyć kompletnie... Poziom strony jest równoznaczny z poziomem newsów, od dłuższego czasu jest wachlowana święta wojenka Intel vs AMD, mimo tego że w świecie wrze sporo innych ciekawych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nas opluto, to byłby sukces, bo jakakolwiek interakcja by nastąpiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem teraz juz tylko z Polskich witryn wchodzić na PurePc / Benchmark, a PcLaba główną porzuciłem. Chyba najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem teraz juz tylko z Polskich witryn wchodzić na PurePc / Benchmark, a PcLaba główną porzuciłem. Chyba najlepsze rozwiązanie.

Ja wchodzę na forum.pclab.pl i po prawej na liście wyświetlają się aktualności, a na górze "pokaż nową zawartość" zastępuje mi sekcję o nowych postach na forum z głównej. Czasem z przyzwyczajenia wpiszę w przeglądarce pcl i wcisnę enter :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...