Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz weselej w tym kur... znaczy cyrku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie jeszcze gorzej, czy to już osiągnięte dno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba labikowi na głównej certyfikat się przedawnił ;)

 

Mój link

 

No chyba. Pierwszy raz od wprowadzenia bety strona stała się czytelna. :Up_to_s: Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy Hy Hy Hy Hy

 

Ciekawe kiedy odnowią, ale jestem pewien że w pierwszej kolejności naprawią główną, czyli widzimy się za jakieś 8 lat :E

 

ShareX_DisconnecT__2019-07-05_14-31-47_IMG-1453__c1ab17c6-7623-497c-99e3-e5b137b8293f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ostatni gasi światło, do zobaczenia nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili :thewave:

Nie naprawili, strona nadal wygląda paskudnie :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie naprawili, strona nadal wygląda paskudnie :terefere:

 

Strona przecież jest bardzo ładna, taka nie za czytelna i nie za funkcjonalna. 8:E

 

Ciekawe kto robił to arcydzieło benchmarkowi, ale zauważyłem sporo podobizn, czyżby jakaś spółka studenciaków robiła interes życia? :D

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona przecież jest bardzo ładna, taka nie za czytelna i nie za funkcjonalna. 8:E

 

Ciekawe kto robił to arcydzieło benchmarkowi, ale zauważyłem sporo podobizn, czyżby jakaś spółka studenciaków robiła interes życia? :D

No właśnie został już chyba tylko fraz pc. Ale tam też rewelacji nie ma jeśli o oprawę chodzi. Chyba że polecicie jakieś inne fajne serwisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pojawiła się w mieście nowa, tania firma i wygrywa wszystkie przetargi bo kosztuje 2 zł/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie został już chyba tylko fraz pc. Ale tam też rewelacji nie ma jeśli o oprawę chodzi.

 

Odstaw zioła,fraza od długiego czasu już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Który jest równie brzydki. :lol2:

Ten nowy benchmark to teraz konkretna :kupa: Porobili jakieś duże znaczki pocztowe i udają oświeconych łebdizajnerów.

Edytowane przez HΛЯPΛGŌN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bencz wypadł z przeglądanych stron u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstaw zioła,fraza od długiego czasu już nie ma.

Kurcze, chodziło mi o pure pc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Pure. Po artykule o Ryzenach, na Labie jeszcze nie ma 100 komentarzy, na Pure dawno przebiło 600. Masakra jak ludzie stąd odpłynęli. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że porównujesz jabłka do pomarańczy. Na labie jest forum, i to na nim toczy się większość dyskusji. Pure niby ma forum, ale prawie całkiem martwe, przez co wszystkie dyskusje mają miejsce w komentarzach pod artykułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mityczny.... już CZAS 33_8.png

 

Obawiam się, że porównujesz jabłka do pomarańczy. Na labie jest forum, i to na nim toczy się większość dyskusji. Pure niby ma forum, ale prawie całkiem martwe, przez co wszystkie dyskusje mają miejsce w komentarzach pod artykułem.

 

I to jest bardzo dobra uwaga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że porównujesz jabłka do pomarańczy. Na labie jest forum, i to na nim toczy się większość dyskusji. Pure niby ma forum, ale prawie całkiem martwe, przez co wszystkie dyskusje mają miejsce w komentarzach pod artykułem.

Forum to forum, ja na razie oceniam tylko zainteresowanie ludu tym co się dzieje na stronach głównych portali. Wiem ile było komentarzy wcześniej, a ile jest teraz. Odpływ wyraźny właśnie na stronę Pure. Nie każdy ma ochotę wdawać się w dyskusje na forum, chce tylko pozostawić komentarz. Oczywiście zgadzam się, ze na Labie forum funkcjonuje lepiej (o zgrozo nie uaktualnionym od lat). Pure ma pochrzanione kategorie na swoim forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie Pure. Po artykule o Ryzenach, na Labie jeszcze nie ma 100 komentarzy, na Pure dawno przebiło 600. Masakra jak ludzie stąd odpłynęli. :kwasny:

Zauważ, że już od dłuższego czasu zdecydowaną większość ruchu w komentarzach na Pure generuje dość mała grupka fanbojów obrzucających się nawzajem g****m. Ja też odniosłem wrażenie, że komentarzy na Labie jakby ubyło po zmianie, ale po przejrzeniu archiwum aktualności i artykułów kilka lat wstecz widzę, że wygląda to cały czas tak samo.

 

p.s. Przeglądanie archiwum to jakiś żart. żadnych kategorii, żadnego filtrowania. No, ale skoro Piła nie widzi problemu to pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia do nowoczesności :E

p.s. 2. Entery w edytorze postów dalej są spieprzone. Nie wiem po co w ogóle to piszę :E

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że już od dłuższego czasu zdecydowaną większość ruchu w komentarzach na Pure generuje dość mała grupka fanbojów obrzucających się nawzajem g****m. Ja też odniosłem wrażenie, że komentarzy na Labie jakby ubyło po zmianie, ale po przejrzeniu archiwum aktualności i artykułów kilka lat wstecz widzę, że wygląda to cały czas tak samo.

 

To jest raz. Dwa, że u nas też byli geniusze pokroju Hexona, którzy rzucili jakimś debilizmem czy zaczepką i potem pojawiało się raptem 50 komentarzy z frazą "cytuj" Hexon i był shit-storm, że przeglądarka zaczynała się zacinać.

 

Odbijanie tego tematu TYLKO i wyłącznie po ilości komentarzy to IMO słaby pomysł. Jakby komentarze na głównej działały podczas Ciszy Wyborczej, to też by tam było po 200 nagle. Jeszcze bardziej wątpliwej jakości jak obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum to forum, ja na razie oceniam tylko zainteresowanie ludu tym co się dzieje na stronach głównych portali. Wiem ile było komentarzy wcześniej, a ile jest teraz. Odpływ wyraźny właśnie na stronę Pure. Nie każdy ma ochotę wdawać się w dyskusje na forum, chce tylko pozostawić komentarz. Oczywiście zgadzam się, ze na Labie forum funkcjonuje lepiej (o zgrozo nie uaktualnionym od lat). Pure ma pochrzanione kategorie na swoim forum.

Statystyki Laba wcale nie spadły po zmianie stylu graficznego. Liczba komentarzy a odsłon to dwie zupełnie inne rzeczy! Na PurePC ogólnie jest społeczność bardzo intensywnie komentująca. Tutaj nawet na starym stylu było wyraźnie mniej komentarzy mimo niemal dwukrotnie większej liczby odsłon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki Laba wcale nie spadły po zmianie stylu graficznego.

Zakładasz że tak jest, czy też widziałeś dane? (to nie atak, zero podtekstów, po prostu się pytam o źródło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...