Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym wymienić swój dotychczasowy mikrofon na coś lepszego (o co nie trudno). Posiadam jedynie zintegrowaną kartę dźwiękową Realtek ALC1220 na płycie MSI B450 GAMING PRO CARBON AC. Mikrofonu używałbym przede wszystkim do rozmów na Skype (korepetycje) oraz chciałbym też czasami coś nagrać np. na YouTube.

 

Do wydania mam powiedzmy kwotę do 300 zł, co określam jako taki budżet, który jeśli będzie warto mogę trochę przekroczyć. Oczywiście jeśli nie będzie sensu wydawać takiej kwoty i np. zamknę się w 200 zł to będę jeszcze bardziej zadowolony :) W tej cenie chciałbym żeby było już mniej więcej wszystko co pozwoli uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku.

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś akcesoria do niego, które poprawią jakość dźwięku czy wygodę użytkowania polecasz? Jeśli opis na x-kom jest kompletny to nie widzę żeby w zestawie był statyw i pytanie jak tutaj wygląda sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Novox to świetny mikro ale lepsze opinie zbiera SPC Gear SM900 https://www.x-kom.pl/p/482381-mikrofon-spc-gear-sm900.html od razu z całym zestawem: Podstawa jest w pełni regulowane ramię z uchwytem antywstrząsowym i filtrem POP

 

Novox ma statyw ale taki mały na biurko

Edytowane przez Robocap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPC Gear SM900 wygląda naprawdę świetnie pod kątem zestawu. Zaczekam jeszcze i jeśli nikt mi nie odradzi lub doradzi czegoś lepszego to prawdopodobnie na niego padnie mój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też o tym słyszałem

@ Matizeusz spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i pomyślałem trochę i chyba w sumie ten Snab HF50 to będzie mój wybór. Z jednej strony super jest ten zestaw w SPC Gear SM900, ale po przemyśleniu pod kątem mojego stanowiska pracy ramię może być za krótkie i tripod będzie chyba bardziej praktyczny. Do tego 100 zł oszczędności też brzmi fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...